LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Kongres FEFAC

2013-06-10

Tegoroczny Kongres FEFAC był wyjątkowy, nie tylko dlatego, że miejscem obrad był Kraków. Podczas Kongresu wybrano nowego prezydenta tej międzynarodowej organizacji, od 1959 roku zrzeszającej producentów pasz z całej Europy. Złotym sponsorem Kongresu była firma Cargill, dlatego podczas konferencji nie zabrakło przedstawicieli Wytwórni Premiksów LNB.

Pierwszy dzień Kongresu (5 czerwca) poświęcony był obradom prezydium FEFAC, którzy na nowego prezydenta wybrali pana Ruud Tijssens'a, dotychczas związanego z firmą Agrifirm. Zastąpił on zasłużonego dla organizacji Patrick Vanden Avenne, który rolę tę pełnił od 2010 roku. Następnego dnia do krakowskiego hotelu Cubus zjechali się uczestnicy Kongresu - było ich około 250. Konferencję otworzył pan Adam Tański - prezes Izby Zbożowo - Paszowej, głos zabrał także Stanisław Kalemba, minister rolnictwa. Po ich wystąpieniach rozpoczęły się wykłady - temat przewodni: jak przemysł paszowy i produkcji zwierzęcej może zabezpieczyć swoją pozycję na rynku wobec silnych wahań cenowych surowców. Omówiono więc szereg narzędzi i instrumentów zarządzania ryzykiem terminowym, wiele czasu poświęcono na omówienie wspólnotowej polityki rolnej, prowadzonej przez organy UE. Wszystkie tematy były szeroko komentowane i dyskutowane podczas paneli dyskusyjnych oraz podczas imprez towarzyszących.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: adresu e-mail przez Cargill Poland Sp. z o.o., Oddział w Kiszkowie, ul. Rolna 2/4, 62-280 Kiszkowo o numerze identyfikacyjnym NIP: 525-23-93-332 w celu otrzymywania informacji marketingowych i reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na moją szczególną sytuację oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[Zamknij]
Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?