LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Lider znalazł pogromcę!

2013-05-28

To, na co tak długo przyszło nam czekać, stało się faktem! Lechma Start Gniezno pokonał lidera Enea Ekstraligi - Unibax Toruń - i odniósł swoje drugie zwycięstwo w tegorocznym sezonie. Liderem czerwono-czarnych był Matej Zagar, który zdobył trzynaście punktów. Dla gości najwięcej „oczek" wywalczył Tomasz Gollob - szesnaście.

- Cieszymy się z wygranej, jest jednak pewien niedosyt, bo w pewnym momencie mieliśmy już dziesięć punktów przewagi i ten mecz mogliśmy wygrać wyżej - mówił po meczu prezes Arkadiusz Rusiecki. Spora w tym „zasługa" Sebastiana Ułamka, który po świetnym otwarciu nie zdobył już punktów. Najpierw zaliczył tuż po starcie „świecę", a później dojeżdżał do mety daleko za rywalami. Po zawodach „Seba" przyznawał, że wciąż zmaga się z problemami sprzętowymi.

Lechma Start wygrał, bo był zespołem równiejszym, bardziej regularnym. Ważne punkty dorzucili juniorzy, którzy zdołali pokonać m.in. Holdera. W jednym z biegów Australijczyk został zresztą bez pardonu zamknięty przez Oskara Fajfera, co nieomal zakończyło się kraksą. W drużynie Sławomira Kryjoma zawiodła kompletnie druga linia, nie do końca „wypaliło" również zastępstwo zawodnika. Wpadek nie ustrzegli się także liderzy i w ten sposób dwa punkty pozostały w Gnieźnie. Goście nie do końca byli w stanie „rozgryźć" miejscowy tor. Po spotkaniu sugerowali zresztą, że był on nierównomiernie polewany. Unibax ma jednak ogromne szanse na punkt bonusowy za lepszy bilans w dwumeczu - rewanż na Motoarenie już za tydzień.

Sponsorem Startu Gniezno jest Wytwórnia Premiksów LNB w Kiszkowie.

źródło: www.start.gniezno.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: adresu e-mail przez Cargill Poland Sp. z o.o., Oddział w Kiszkowie, ul. Rolna 2/4, 62-280 Kiszkowo o numerze identyfikacyjnym NIP: 525-23-93-332 w celu otrzymywania informacji marketingowych i reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na moją szczególną sytuację oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[Zamknij]
Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?