LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Mleczna Akademia LNB

2013-04-23

Jak co roku hodowcy i zootechnicy zajmujący się hodowlą bydła mlecznego zaproszeni zostali na kolejną edycję Mlecznej Akademii LNB. Konferencja ta - z uwagi na wysokie walory merytoryczne - jest dla nich doskonałą okazją do poszerzenia wiedzy i zapoznania się z najnowszymi produktami i trendami w żywieniu zwierząt.

Za program merytoryczny tegorocznej edycji Akademii odpowiedzialni byli wybitni specjaliści mi lek. wet. Włodzimierz Lechowicz, dr inż. Zbigniew Lach, Kamil Drzazga - przedstawiciel Wytwórni Premiksów LNB oraz prof. dr hab. Włodzimierz Nowak. Ten Ostatni został przez organizatorów nagrodzony za merytoryczne wsparcie, bezcenne wskazówki oraz to, że był dla nas - zwłaszcza dla zespołu specjalistów ds. żywienia bydła - źródłem inspiracji i nauczycielem.

Po części wykładowej odbyła się uroczysta kolacja oraz występ kabaretu Świerszczychrząszcz, który rozbawił gości "do rozpuku". Pełna relacja z konferencji w kolejnym numerze magazynu Flash.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: adresu e-mail przez Cargill Poland Sp. z o.o., Oddział w Kiszkowie, ul. Rolna 2/4, 62-280 Kiszkowo o numerze identyfikacyjnym NIP: 525-23-93-332 w celu otrzymywania informacji marketingowych i reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na moją szczególną sytuację oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[Zamknij]
Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?