Zamknij X
INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Mleczna Akademia LNB

2013-04-23

Jak co roku hodowcy i zootechnicy zajmujący się hodowlą bydła mlecznego zaproszeni zostali na kolejną edycję Mlecznej Akademii LNB. Konferencja ta - z uwagi na wysokie walory merytoryczne - jest dla nich doskonałą okazją do poszerzenia wiedzy i zapoznania się z najnowszymi produktami i trendami w żywieniu zwierząt.

Za program merytoryczny tegorocznej edycji Akademii odpowiedzialni byli wybitni specjaliści mi lek. wet. Włodzimierz Lechowicz, dr inż. Zbigniew Lach, Kamil Drzazga - przedstawiciel Wytwórni Premiksów LNB oraz prof. dr hab. Włodzimierz Nowak. Ten Ostatni został przez organizatorów nagrodzony za merytoryczne wsparcie, bezcenne wskazówki oraz to, że był dla nas - zwłaszcza dla zespołu specjalistów ds. żywienia bydła - źródłem inspiracji i nauczycielem.

Po części wykładowej odbyła się uroczysta kolacja oraz występ kabaretu Świerszczychrząszcz, który rozbawił gości "do rozpuku". Pełna relacja z konferencji w kolejnym numerze magazynu Flash.

Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?