Zamknij X
INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Centrum doskonałości

2014-08-13

W lutym Wytwórnia Premiksów LNB zainicjowała działanie nowej linii premiksów dla pet food'u. Jest to wyjątkowy asortyment produktów niezawierających GMO, antybiotyków, ani innych substancji, na które zwierzęta domowe mogą być wrażliwe. Wszystkie produkty wytwarzane są na nowej linii produkcyjnej, która z uwagi na zaawansowane technologie nazywana jest centrum doskonałości.

Produkcja karmy dla zwierząt domowych ma w firmie Cargill długą historię. Już wiele lat temu firma podjęła decyzję o wejściu na rynek karmy dla zwierząt domowych. W tym celu zakupiła siedem zakładów produkcyjnych położonych na terenie Europy. Zakupione produkty były tzw. markami własnymi. Pomimo pozytywnych prognoz na przyszłość szybko stało się jasne, że branża ta nie jest typowa dla sektora, w którym Cargill standardowo prowadzi swoją działalność. W związku z tym podjęta została decyzja o zbyciu wszystkich zakładów produkujących karmę dla zwierząt domowych. Zgromadzoną wiedzę specjalistyczną firma zatrzymała jednak dla siebie – w szczególności dotyczy to wiedzy w zakresie produkcji premiksów dla zwierząt domowych, które nie zawierają zanieczyszczeń, ani GMO, a charakteryzują się perfekcyjnym łańcuchem identyfikowalności, kontroli i dostawy.

Centrum doskonałości

Zobacz więcej w magazynie FLASH »

Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?