LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Centrum doskonałości

2014-08-13

W lutym Wytwórnia Premiksów LNB zainicjowała działanie nowej linii premiksów dla pet food'u. Jest to wyjątkowy asortyment produktów niezawierających GMO, antybiotyków, ani innych substancji, na które zwierzęta domowe mogą być wrażliwe. Wszystkie produkty wytwarzane są na nowej linii produkcyjnej, która z uwagi na zaawansowane technologie nazywana jest centrum doskonałości.

Produkcja karmy dla zwierząt domowych ma w firmie Cargill długą historię. Już wiele lat temu firma podjęła decyzję o wejściu na rynek karmy dla zwierząt domowych. W tym celu zakupiła siedem zakładów produkcyjnych położonych na terenie Europy. Zakupione produkty były tzw. markami własnymi. Pomimo pozytywnych prognoz na przyszłość szybko stało się jasne, że branża ta nie jest typowa dla sektora, w którym Cargill standardowo prowadzi swoją działalność. W związku z tym podjęta została decyzja o zbyciu wszystkich zakładów produkujących karmę dla zwierząt domowych. Zgromadzoną wiedzę specjalistyczną firma zatrzymała jednak dla siebie – w szczególności dotyczy to wiedzy w zakresie produkcji premiksów dla zwierząt domowych, które nie zawierają zanieczyszczeń, ani GMO, a charakteryzują się perfekcyjnym łańcuchem identyfikowalności, kontroli i dostawy.

Centrum doskonałości

Zobacz więcej w magazynie FLASH »

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: adresu e-mail przez Cargill Poland Sp. z o.o., Oddział w Kiszkowie, ul. Rolna 2/4, 62-280 Kiszkowo o numerze identyfikacyjnym NIP: 525-23-93-332 w celu otrzymywania informacji marketingowych i reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na moją szczególną sytuację oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[Zamknij]
Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?