Zamknij X
INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Po prostu WIELKA RZECZ!

2014-08-12

Mawia się, że sukces ma wielu ojców, ale w tym przypadku jest on jeden: Stanisław Szymański z Borzykowa. Właściciel prężnie działającego przedsiębiorstwa (dystrybutor produktów marki LNB i hodowca drobiu) namówił do współpracy przy niecodziennym przedsięwzięciu zaprzyjaźnione firmy – efekt oceńcie sami!

– Moja zasługa polegała jedynie na tym, że wiedziałem, gdzie zadzwonić i z kim rozmawiać. Nic więcej – Szymański nie przypisuje sobie wiele. Wykorzystał niemal wszystkie swoje kontakty. Z prośbą o pomoc zwracał się do wszystkich tych, których znał – lepiej lub gorzej. Drewno na dach np. przekazał właściciel tartaku z Koszewskiej Łąki. Szymański znał jego dziadka, za dzieciaka często tam bywał. Szlak miał więc już przetarty. Producentów szamb szukał już za pośrednictwem Internetu. Pierwszy telefon wykonał do Radomia. Powiedział, że odbudowuje dom pogorzelcom. Na potwierdzenie swych słów przesłał skany artykułów z lokalnych gazet. Właściciel firmy wyraził chęć nieodpłatnego przekazania towaru.

Problemem pozostawał tylko transport, wszak to odległość ponad 250 km. Obaj panowie umówili się więc, że poczekają do wiosny (rozmawiali w środku zimy). Gdy już zdarzył się kurs do Wielkopolski, załadowano na tira betonowe kręgi. W ten sposób dojechały do podpyzdrskiej wsi. Mniej problemów było z centralnym ogrzewaniem. Instalację wykonał jeden z miejscowych przedsiębiorców. Poproszony o przysługę, nie śmiał odmówić. Znał się ze Stasiem, chodzili do tej samej szkoły.

W niedzielę 30 marca odbyło się wielkie malowanie i tapetowanie. Uczestniczyli w nim pracownicy firmy LNB, z którą Szymański współpracuje na co dzień. Nie musiał długo namawiać jej dyrektora. Ten nie tylko desygnował ludzi, ale jeszcze zasponsorował wyposażenie łazienki, kuchni i farby.

Po prostu WIELKA RZECZ!

Zobacz więcej w magazynie FLASH »

Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?