LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Po prostu WIELKA RZECZ!

2014-08-12

Mawia się, że sukces ma wielu ojców, ale w tym przypadku jest on jeden: Stanisław Szymański z Borzykowa. Właściciel prężnie działającego przedsiębiorstwa (dystrybutor produktów marki LNB i hodowca drobiu) namówił do współpracy przy niecodziennym przedsięwzięciu zaprzyjaźnione firmy – efekt oceńcie sami!

– Moja zasługa polegała jedynie na tym, że wiedziałem, gdzie zadzwonić i z kim rozmawiać. Nic więcej – Szymański nie przypisuje sobie wiele. Wykorzystał niemal wszystkie swoje kontakty. Z prośbą o pomoc zwracał się do wszystkich tych, których znał – lepiej lub gorzej. Drewno na dach np. przekazał właściciel tartaku z Koszewskiej Łąki. Szymański znał jego dziadka, za dzieciaka często tam bywał. Szlak miał więc już przetarty. Producentów szamb szukał już za pośrednictwem Internetu. Pierwszy telefon wykonał do Radomia. Powiedział, że odbudowuje dom pogorzelcom. Na potwierdzenie swych słów przesłał skany artykułów z lokalnych gazet. Właściciel firmy wyraził chęć nieodpłatnego przekazania towaru.

Problemem pozostawał tylko transport, wszak to odległość ponad 250 km. Obaj panowie umówili się więc, że poczekają do wiosny (rozmawiali w środku zimy). Gdy już zdarzył się kurs do Wielkopolski, załadowano na tira betonowe kręgi. W ten sposób dojechały do podpyzdrskiej wsi. Mniej problemów było z centralnym ogrzewaniem. Instalację wykonał jeden z miejscowych przedsiębiorców. Poproszony o przysługę, nie śmiał odmówić. Znał się ze Stasiem, chodzili do tej samej szkoły.

W niedzielę 30 marca odbyło się wielkie malowanie i tapetowanie. Uczestniczyli w nim pracownicy firmy LNB, z którą Szymański współpracuje na co dzień. Nie musiał długo namawiać jej dyrektora. Ten nie tylko desygnował ludzi, ale jeszcze zasponsorował wyposażenie łazienki, kuchni i farby.

Po prostu WIELKA RZECZ!

Zobacz więcej w magazynie FLASH »

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: adresu e-mail przez Cargill Poland Sp. z o.o., Oddział w Kiszkowie, ul. Rolna 2/4, 62-280 Kiszkowo o numerze identyfikacyjnym NIP: 525-23-93-332 w celu otrzymywania informacji marketingowych i reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na moją szczególną sytuację oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[Zamknij]
Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?