LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Projekt Rzeka mleka

2014-08-04

Ciekawy projekt pt. Rzeka mleka został zrealizowany przez uczniów liceum w Śremie oraz gimnazjum w Manieczkach.
Celem projektu było zdobycie wiadomości na temat hodowli krów, właściwości mleka oraz jego pozyskiwania i przetwarzania. Uczniowie chcieli się dowiedzieć czy mleko jest zdrowe i czy stwierdzenie "pij mleko będziesz wielki" jest zgodne z prawdą.

Swoje doświadczenia oraz rezultaty projektu prezentują na stronie internetowej projektu.
Zapraszamy do lektury.
http://www.eszkola-wielkopolska.pl/eszkola/projekty/gimnazjum-manieczki/rzeka_mleka/o-projekcie/

Jako ciekawostkę możemy zdradzić, że projekt był realizowany m.in. u naszego kluczowego klienta - Kombinat Manieczki ferma Szołdry.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: adresu e-mail przez Cargill Poland Sp. z o.o., Oddział w Kiszkowie, ul. Rolna 2/4, 62-280 Kiszkowo o numerze identyfikacyjnym NIP: 525-23-93-332 w celu otrzymywania informacji marketingowych i reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na moją szczególną sytuację oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[Zamknij]
Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?