LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Wakacje

2014-09-04

Wakacje to najlepszy okres w roku każdego ucznia. W ubiegłym roku Wytwórnia Premiksów LNB była partnerem letnich kolonii dla dzieci ze Szkoły Podstawowej w Kiszkowie. W zamian za przekazane gadżety otrzymaliśmy mnóstwo zdjęć z uśmiechniętymi twarzami oraz interesujący wierszyk.

Letnie kolonie to doskonała okazja do odpoczynku, zapomnienia o szkole i relaksu. To czas zabawy, gier i beztroski. Tak właśnie minęły naszym najmłodszym kolonie w Kołobrzegu, podczas których dzieci „zaliczyły” rejs statkiem czy zwiedzanie oceanarium. Była to także okazja do przekazania najmłodszym wiedzy nt. bezpieczeństwa. Jako, że dla nas bezpieczeństwo to priorytet, chcemy te zasady zaszczepić także wśród naszych pociech. Dla zapewnienia większego bezpieczeństwa podczas pobytów egzamin na szóstkę zdały czapki z daszkiem przekazane na rzecz szkoły przez firmę Wytwórnię Premiksów LNB w Kiszkowie. Dzięki nim koloniści byli bardziej widoczni, nie gubili się wśród innych wczasowiczów, wyróżniali się na tle innych grup kolonijnych. W ramach podziękowań grupa kolonijna ZSP Kiszkowo z wychowawcami: panią Iwoną Stefańską i panią Wiolettą Wojciechowską popisała się nie lada kreatywnością. Dziękujemy za oryginalny wierszyk!

Wakacje

Zobacz więcej w magazynie FLASH » 

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: adresu e-mail przez Cargill Poland Sp. z o.o., Oddział w Kiszkowie, ul. Rolna 2/4, 62-280 Kiszkowo o numerze identyfikacyjnym NIP: 525-23-93-332 w celu otrzymywania informacji marketingowych i reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na moją szczególną sytuację oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[Zamknij]
Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?