LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Seminarium LNB Poland - Żywienie zwierząt monogastrycznych

2004-04-26

W dniach 22-23 kwietnia 2004 LNB Poland zorganizowała seminarium poświęcone żywieniu zwierząt monogastrycznych w Licheniu Starym. Na spotkanie przyjechało około 100 osób. Wśród nich znaleźli się przede wszystkim przedstawiciele mieszalni pasz oraz indywidualni producenci.

Wykłady zaprezentowali wybitni fachowcy z kraju i zagranicy. Temat probiotyków w symulacji wzrostu poruszyli: lek. wet. Grzegorz Kowerski (Biochem Polska sp. z o.o.) i dr Marc Klook (Biochem GmbH, Niemcy). Dalsze dwa wykłady dotyczyły poroblematyki drobiu i zostały przeprowadzone przez dr Henka Entinga (Schothorst Feed Research, Holandia). Dr Erik Vanderbeke (Aveve, Belgia) omówił bilansowania mieszanek paszowych z enzymem AveMix, a dr Eugeni Roura (Lucta, Hiszpania) problem smakowitości pasz w oparciu o wyniki badań Lucta.

Drugiego dnia sympozjum swoje wykłady przedstawili: dr hab. Krzysztof Lipiński (UW-M Olsztyn) - żywieniowe uwarunkowania biegunek u indyków i dr n. wet. Jacek Boruta (Główny Inspektorat Weterynaryjny, Biuro Środków Żywienia Zwierząt, Farmacji i Utylizacji).

Tematytka wykładów:

"Probiotyki - efekt w symulacji wzrostu. BioPlus 2B - alternatywa dla antybiotykowych stymulatorów wzrostu"

"Efekty stosowania BioPlus 2B u loch i prosiąt"

"Wpływ pasz o niskiej koncentracji na wyniki produkcyjne stad rodzicielskich kur mięsnych i ich potomstwa"

"Zapobieganie wydziobywaniu piór (pterofagii) u kur nieśnych"

"Bilansowanie mieszanek paszowych z enzymem AveMix"

"Smakowitość i pobieranie paszy w oparciu o wyniki badań działu badawczo-rozwojowego firmy Lucta"

"Żywieniowe uwarunkowania występowania biegunek u indyków"

"Zadania Inspekcji Weterynaryjnej w nadzorze nad środkami żywienia zwierząt w świetle przepisów polskich i unijnych"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: adresu e-mail przez Cargill Poland Sp. z o.o., Oddział w Kiszkowie, ul. Rolna 2/4, 62-280 Kiszkowo o numerze identyfikacyjnym NIP: 525-23-93-332 w celu otrzymywania informacji marketingowych i reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na moją szczególną sytuację oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[Zamknij]
Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?