LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Spotkanie dla Hodowców Bydła i Dystrybutorów

2004-12-06

Wzrost wydajności mleka wymaga ciągłej aktualizacji wiedzy na temat prawidłowego żywienia krów. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom rynku, postanowilismy zorganizować cykl 3 szkoleń poświęconych tej tematyce.

Pierwsze spotkanie odbyło się w dniach 3 - 4 grudnia 2004 w Łomży w Hotelu Gromada. Na spotkanie przybyło ponad 100 osób. Wśród nich znaleźli się indywidualni hodowcy, jak i dystrybutorzy produktów LNB Poland.

Głównym prelegentem na szkoleniu był dr hab. Włodzimierz Nowak z Katedry Żywienia Zwierząt i Gospodarki Paszowej AR Poznań, który przedstawił zasady prawidłowego żywienia krów w okresie okołoporodowym.
Swoje prezentacje wygłosili także Technolodzy-Żywieniowcy LNB Poland - Sebastian Michalak i Jerzy Pastuszak

Tematyka wykładów:

  • Prof. dr hab. Tadeusz Harenza: Rynek pasz w Polsce na tle rynku UE
  • Dr Witold Nowak (Adisseo) Specjalistyczne produkty firmy Adisseo przeznaczone dla zwierząt monogasrtycznych oraz krów wysokomlecznych
  • Dr hab. Włodzimierz Nowak Żywienie krów w okresie okołoporodowym
  • Dr Marcin Kamiński (Lucta Polska) Wybrane zagadnienia dotyczące smakowitości pasz - nowe podejście w żywieniu zwierząt
  • Sebastian Michalak Jak poprawić zdrowotność w stadzie krów o wysokiej wydajności
  • Lek. wet. Marek Czarnecki (Polnet) Prezentacja sprzętu zootechniczno-weterynaryjnego stosowanego na fermach bydła
  • Jerzy Pastuszak Nowe produkty dla trzody chlewnej w ofercie LNB Poland


Następne 2 spotkania odbędą się na przełomie stycznia/lutego 2004 na południu Polski i w Wielkopolsce.

Pragniemy podziękować sponsorom - firmom:Adisseo, Lucta, Polnet i Agri-Biovet oraz dwumiesięcznikowi "Hoduj z głową" za patronat medialny.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: adresu e-mail przez Cargill Poland Sp. z o.o., Oddział w Kiszkowie, ul. Rolna 2/4, 62-280 Kiszkowo o numerze identyfikacyjnym NIP: 525-23-93-332 w celu otrzymywania informacji marketingowych i reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na moją szczególną sytuację oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[Zamknij]
Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?