LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Szkolenie z zakresu żywienia drobiu

2005-10-05

W dniach 1-2 października odbyło się szkolenie z zakresu żywienia drobiu w Hotelu "Foluszowy Potok" w Zakopanem. Szkolenie zostało zorganizowane przez firmę LNB Poland oraz Mieszalnię Pasz "Silomix" z Miechowa. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele firm: "Silomix", Mieszalnia Pasz z Błotnicy Strzeleckiej, "Agrocentrum" Strzelce Opolskie, "Oliwia" Książ Wielki, "Irena" Libertów, "Agsol" Pacanów i Pol-Morawia.

Wykłady prowadzili: prof. Krzysztof Lipiński z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego i prof. Alina Wieliczko z Akademii Rolniczej z Wrocławia. Wykłady dotyczyły profilaktyki, diagnostyki i leczenia chorób drobiu. Przede wszystkim kładziono nacisk na prawidłowe żywienie, higienę i optymalne bilansowanie dawek pokarmowych.

Sobotni dzień szkoleniowy zakończono "w góralskim stylu" kolacją w "Zbójnickiej Chacie"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: adresu e-mail przez Cargill Poland Sp. z o.o., Oddział w Kiszkowie, ul. Rolna 2/4, 62-280 Kiszkowo o numerze identyfikacyjnym NIP: 525-23-93-332 w celu otrzymywania informacji marketingowych i reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na moją szczególną sytuację oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[Zamknij]
Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?