LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Dni Kiszkowa - 30.06-02.07.2006

2006-07-03

W dniach od 30 czerwca do 2 lipca br. odbyły się już trzynaste Dni Kiszkowa. Firma LNB Poland była głównym sponsorem imprezy i organizatorem konkursów i zabaw dla dzieci. W ciągu dwóch dni rozegrano 8 konkurencji sportowych dla dzieci w wieku do lat 13:

  • Koła Hula-Hop
  • Slalom z piłką nożną pomiędzy słupkami
  • Obręcze rzucane do celu
  • Bieg w workach
  • Rzuty do balonów
  • Hokej
  • Rzuty woreczkami do wiader
  • Rzuty piłką lekarską


W każdej z konkurencji przyznane zostały po 3 nagrody, dla dzieci, które uzyskały najlepsze wyniki, a każdy uczestnik konkursu otrzymał gadżet i cukierki. Dodatkowo w pierwszym dniu zorganizowano jedną konkurencję dla dorosłych pt. "Przeciąganie liny". Do zawodów zgłosiły sie cztery czteroosobowe drużyny. Dla zwycięskiego zespołu przeznczona była beczka piwa.

W drugim dniu rozstrzygnięty został konkurs rysunkowy. Tematami prac były:

  •  "Moje ulubione zwierzątko" - dla dzieci do lat 6
  • "Tutaj mieszkam" - rysunek dotyczący Kiszkowa i okolic - dla dzieci do lat 13


Na koniec każdego dnia nastąpiło podsumowanie wyników wszystkich konkurencji, a dziecko, które zdobyło najwięcej punktów danego dnia we wszystkich konkurencjach otrzymało nagrodę główną: Radio z odtwarzaczem płyt CD i MP3. Atrakcją, która najbardziej cieszyła wszystkie dzieci było malowanie twarzy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: adresu e-mail przez Cargill Poland Sp. z o.o., Oddział w Kiszkowie, ul. Rolna 2/4, 62-280 Kiszkowo o numerze identyfikacyjnym NIP: 525-23-93-332 w celu otrzymywania informacji marketingowych i reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na moją szczególną sytuację oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[Zamknij]
Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?