LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Nowe wyzwania w ochronie zdrowia świń

2006-06-03

Na początku czerwca br. Państwowy Instytut Weterynaryjny zorganizował konferencję zatytułowaną "Nowe wyzwania w ochronie zdrowia świń". W związku z wprowadzeniem od 01.01.2006 roku zakazu stosowania u świń antybiotykowych stymulatorów wzrostu szczególną uwagę poświęcono zagadnieniom związanym bezpośrednio lub pośrednio z wycofaniem antybiotykowych stymulatorów wzrostu. Wśród wykładowców znalazły się między innymi takie osobistości jak: dr Bob Morrison (USA), dr Jozef Szancer (Dania), doc. dr hab. Kazimierz Tarasiuk, dr Marian Porowski, dr Marian Kamyczek, mgr Marek Gasiński oraz inni znani naukowcy i praktycy.

LNB Poland było sponsorem części towarzyskiej tego spotkania. Całość odbyła się w murach i na dziedzincu Pałacu Czartoryskich. W programie między innymi odbył się występ Ewy Kuklińskiej i Tomasza Stockingera.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: adresu e-mail przez Cargill Poland Sp. z o.o., Oddział w Kiszkowie, ul. Rolna 2/4, 62-280 Kiszkowo o numerze identyfikacyjnym NIP: 525-23-93-332 w celu otrzymywania informacji marketingowych i reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na moją szczególną sytuację oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[Zamknij]
Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?