LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Wiosenne Targi Rolniczo - Ogrodnicze AGROMARSZ 2006

2006-04-03

Dnia 2 kwietnia 2006 roku odbyły się Wiosenne Targi Rolniczo - Ogrodnicze AGROMARSZ 2006, które odwiedziło bardzo wielu zwiedzających - rolników zainteresowanych nowościami w produkcji roślinnej, zwierzęcej i mechanizacji.

Podczas trwania wystawy pracownicy naszej firmy mieli okazję spotkać się z wieloma hodowcami i zaprezentować im nową ofertą LNB Poland, a w szczególności wprowadzone na rynek mieszanki paszowe uzupełniające HERBA PROFIT, HERBA GLOBAL oraz linię FORTE zawierającę naturalny nieantybiotykowy stymulator produkcyjności o nazwie MERIDOL.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: adresu e-mail przez Cargill Poland Sp. z o.o., Oddział w Kiszkowie, ul. Rolna 2/4, 62-280 Kiszkowo o numerze identyfikacyjnym NIP: 525-23-93-332 w celu otrzymywania informacji marketingowych i reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na moją szczególną sytuację oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[Zamknij]
Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?