LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Wyniki II Edycji Ogólnopolskiego Konkursu - Plebiscytu na Producenta i Hodowcę Trzody Chlewnej 2005 roku

2006-03-13

W dniu 9 marca 2006 roku w Kolegium Rungego Akademii Rolniczej w Poznaniu odbyła się uroczystość, podczas której ogłoszono wyniki II Edycji Ogólnopolskiego Konkursu-Plebiscytu na Producenta i Hodowcę Trzody Chlewnej 2005 roku. Został on zorganizowany przez Redakcję "Trzody Chlewnej" przy współudziale Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej POLSUS oraz Wojewódzkich Ośrodków Doradztwa Rolniczego.

Miło nam poinformować, że wśród laureatów znaleźli się również klienci LNB Poland:

  • I miejsce i tytuł "Hodowcy Trzody Chlewnej 2005 roku" zdobyli Bożena i Zbigniew Grabowscy z Jaźwin.
  • IV miejsce w tej kategorii zdobyli Barbara i Tadeusz Dzyr z miejscowości Dawidy
  • VI miejsce Tomasz i Eugeniusz Sołtyszewscy z Gosławic.

Wśród najlepszych "Producentów Trzody Chlewnej 2005 roku" IV miejsce zdobyli Anna i Andrzej Janeczko z miejscowości Wyborów. Wszystkim laureatom składamy najserdeczniejsze gratulacje.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: adresu e-mail przez Cargill Poland Sp. z o.o., Oddział w Kiszkowie, ul. Rolna 2/4, 62-280 Kiszkowo o numerze identyfikacyjnym NIP: 525-23-93-332 w celu otrzymywania informacji marketingowych i reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na moją szczególną sytuację oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[Zamknij]
Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?