Zamknij X
INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Międzynarodowe Targi - Ferma Bydła 2007

2007-02-19

W dniach 16-18 lutego, po raz siódmy mieliśmy okazję spotkać się na Międzynarodowych Targach "Ferma Bydła". Z uwagi na rosnące zainteresowanie, zarówno ze strony osób zwiedzających, jak i wystawców organizatorzy zorganizowali na czas Fermy drugą halę wystawową. Oprócz części wystawowej, rolniczy mieli okazję uczestniczyć w wykładach poświęconych tematyce chowu i hodowli bydła przeprowadzonych w ramach Forum Hodowli Bydła oraz Produkcji Mleka i Żywca Wołowego. Ponadto, odbywała się konferencja na temat: "Pasze objętościowe - najważniejsze w żywieniu bydła".

Targi w poznańskiej Arenie są miejscem spotkań i gorących dyskusji, a w szczególności stanowią doskonałą okazję dla osób poszukujących nowych rozwiązań oraz produktów. Jednym z takich produktów jest mieszanka paszowa uzupełniająca Krowa Forte (kod 7650), która otrzymała znak Nowość - produkt o wysokiej zawartość biotyny przeznaczony dla krów w okresie laktacji. Złotym Medalem został wyróżniony produkt dla krów w okresie zasuszenia Krowa Pauza Plus (kod 7659) charakteryzująca się niską zawartością wapnia.

Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?