LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Międzynarodowe Targi - Ferma Bydła 2007

2007-02-19

W dniach 16-18 lutego, po raz siódmy mieliśmy okazję spotkać się na Międzynarodowych Targach "Ferma Bydła". Z uwagi na rosnące zainteresowanie, zarówno ze strony osób zwiedzających, jak i wystawców organizatorzy zorganizowali na czas Fermy drugą halę wystawową. Oprócz części wystawowej, rolniczy mieli okazję uczestniczyć w wykładach poświęconych tematyce chowu i hodowli bydła przeprowadzonych w ramach Forum Hodowli Bydła oraz Produkcji Mleka i Żywca Wołowego. Ponadto, odbywała się konferencja na temat: "Pasze objętościowe - najważniejsze w żywieniu bydła".

Targi w poznańskiej Arenie są miejscem spotkań i gorących dyskusji, a w szczególności stanowią doskonałą okazję dla osób poszukujących nowych rozwiązań oraz produktów. Jednym z takich produktów jest mieszanka paszowa uzupełniająca Krowa Forte (kod 7650), która otrzymała znak Nowość - produkt o wysokiej zawartość biotyny przeznaczony dla krów w okresie laktacji. Złotym Medalem został wyróżniony produkt dla krów w okresie zasuszenia Krowa Pauza Plus (kod 7659) charakteryzująca się niską zawartością wapnia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: adresu e-mail przez Cargill Poland Sp. z o.o., Oddział w Kiszkowie, ul. Rolna 2/4, 62-280 Kiszkowo o numerze identyfikacyjnym NIP: 525-23-93-332 w celu otrzymywania informacji marketingowych i reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na moją szczególną sytuację oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[Zamknij]
Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?