Zamknij X
INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Spotkania dla dystrybutorów

2007-04-23

W kwietniu 2007 roku firma LNB Poland zorganizowała spotkania dla swoich dystrybutorów. Pierwsze z nich odbyło się w dniach 14-15 kwietnia w Zamku w Pułtusku, kolejne 21-22 kwietnia w Hotelu Magda w Licheniu. Obydwa spotkania rozpoczął Dyrektor Marketingu i Sprzedaży Piotr Kaczmarek, który przedstawił tematykę wykładów oraz sylwetki wykładowców. Następnie Wojciech Kalicki, Dyrektor Generalny LNB Poland, przybliżył wizję rozwoju firmy oraz plany inwestycyjne na kolejny rok. Podczas spotkania w Pułtusku goście mieli możliwość zapoznać się z bardzo interesującym zagadnieniem dotyczącym higieny komponentów paszowych oraz "faktami i mitami" związanymi z produktami GMO - wykład wygłoszony został przez prof. dr hab. Andrzeja Rutkowskiego z AR w Poznaniu. Na spotkaniu w Licheniu głównym wykładowcą był prof. dr hab. Krzysztof Lipiński z UWM w Olsztynie, który omówił żywieniowe metody poprawy statusu zdrowotnego zwierząt. Z uwagi na konieczność wprowadzenia zasad systemu HACCP na punktach dystrybucyjnych w programie nie mogło zabraknąć tego tematu. Poruszono, także problem obrotu paszami leczniczymi i produktami pośrednimi. Prelegentami powyższych tematów byli: Hanna Botko oraz Paweł Fiedorow. Ożywiona dyskusja potwierdziła trafność wyboru zagadnień. Nie mniej interesujące były także prezentacje dotyczące nowości w ofertach, które zostały przedstawione przez Product Manager'ów: dra hab. Daniela Korniewicza (produkty dla trzody chlewnej), dra Sebastiana Michalaka (produkty dla bydła) oraz Jerzego Krajnę (produkty dla drobiu).

Po zakończeniu części merytorycznej wręczono dyplomy wyróżnionym Dystrybutorom. Po krótkiej przerwie rozpoczęła się uroczysta kolacja przeplatana licznymi atrakcjami: występem kabaretu, kasynem oraz doskonałą zabawą do białego rana.

Wszystkim Naszym Dystrybutorom serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie oraz aktywne uczestnictwo w spotkaniach.

Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?