LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Sympozjum dla wytwórni pasz

2007-06-25

Hotel Magda w Licheniu Starym to stałe miejsce organizowanych przez firmę LNB Poland spotkań dla swoich klientów. W dniach 21-22 czerwca zorganizowano Sympozjum dla Wytwórni Pasz. Program został przygotowany z myślą o kierunkach rozwoju produkcji mieszanek przemysłowych. Wykładowcami byli zarówno krajowi eksperci, jak i zaproszeni goście z zagranicy. Podczas wykładów poruszono tematy dotyczące zarówno chowu oraz hodowli trzody chlewnej, bydła i drobiu. Wykładowcami byli:

  • Dr Jacek Boruta - Główny Inspektorat Weterynarii - Wybrane zagadnienia z zasad importu materiałów i dodatków paszowych oraz zasad produkcji i obrotu paszami leczniczymi.
  • Prof. Bob Morrison - University of Minnesota - Oczekiwania producentów trzody chlewnej w stosunku do wytwórni pasz.
  • Prof. Włodzimierz Nowak - Akademia Rolnicza w Poznaniu - Dobór komponentów do produkcji mieszanek treściwych dla wysokowydajnych krów.
  • Juan Meldrum - Cobb Europe - Kierunki rozwoju produkcji brojlerów kurzych - nowe wyzwania dla wytwórni pasz.

Spotkanie zakończyło się uroczystą kolacją oraz występem kabaretu Marcina Dańca.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: adresu e-mail przez Cargill Poland Sp. z o.o., Oddział w Kiszkowie, ul. Rolna 2/4, 62-280 Kiszkowo o numerze identyfikacyjnym NIP: 525-23-93-332 w celu otrzymywania informacji marketingowych i reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na moją szczególną sytuację oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[Zamknij]
Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?