LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Wielki mecz: Cargill - LNB Poland

2007-06-20

W dniu 19 czerwca 2007 roku odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Cargill'a i LNB. Wizyta naszych kolegów z Cargill'a w wytwórni LNB Poland była okazją do rozegrania meczu towarzyskiego. Rozgrywki miały miejsce na boisku szkolnym w Kiszkowie. Murawa boiska oraz oprawa techniczna, dzięki dużemu zaangażowaniu miejscowych działaczy sportowych, była wzorowo przygotowana. Mecz rozpoczął się od doskonale przeprowadzonego ataku na bramkę LNB po której padł pierwszy gol dla naszych gości. A później działo się, oj, działo się ... Padło 10 bramek, podyktowano 2 rzuty karne. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem drużyny LNB wynikiem 7:3.

Zawodnikom oraz kibicom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i wspaniałą zabawę. Kolegów z Cargill'a zapraszamy za rok - na rewanż.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: adresu e-mail przez Cargill Poland Sp. z o.o., Oddział w Kiszkowie, ul. Rolna 2/4, 62-280 Kiszkowo o numerze identyfikacyjnym NIP: 525-23-93-332 w celu otrzymywania informacji marketingowych i reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na moją szczególną sytuację oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[Zamknij]
Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?