LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Dni Kiszkowa po raz czternasty

Początek letnich wakacji to czas spotkań na Dniach Kiszkowa. Tradycją stał się również fakt, że firma LNB Poland jest sponsorem strategicznym imprezy oraz organizatorem konkursów sportowych. W tym roku pracownicy firmy przygotowali:

  • strącanie balonów,
  • przyciąganie piłek za pomocą opony,
  • rzucanie obręczami do celu,
  • bieg w workach,
  • mini-hokej.


W każdej konkurencji wyłoniono zwycięzców. Dla najlepszego we wszystkich rozegranych zabawach czekała nagroda główna - rower górski. Najlepszy okazał się Mariusz Król z Kiszkowa. Wśród najmłodszych dużym zainteresowaniem cieszył się konkurs plastyczny. Tematem przewodnim było "Ulubione zwierzątko". Najodważniejsi mogli również skorzystać z "gabinetu wizażystek". Dziewczyny przyozdabiały twarze chętnych różnym motywami zaczerpniętymi z wyobraźni. Na koniec dnia rozegrano konkurs dla dorosłych - przeciąganie liny.

Wszystkim uczestnikom gier i zabaw serdecznie dziękujemy oraz zapraszamy za rok.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: adresu e-mail przez Cargill Poland Sp. z o.o., Oddział w Kiszkowie, ul. Rolna 2/4, 62-280 Kiszkowo o numerze identyfikacyjnym NIP: 525-23-93-332 w celu otrzymywania informacji marketingowych i reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na moją szczególną sytuację oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[Zamknij]
Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?