LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

II Piknik Rodzinny LNB Poland

2008-09-15

13 września 2008 zorganizowaliśmy po raz drugi Piknik dla naszych pracowników i ich rodzin. Chęć uczestnictwa zgłosiło ponad 300 osób. Tym razem spotkaliśmy się w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym „Wityng" w Mikorzynie. Malowniczo położona miejscowość z kompleksem jezior i zalewów znajdująca się na trasie Konin-Ślesin oferowała wiele atrakcji. Dla licznej ponad 100-osobowej grupy dzieci przygotowaliśmy następujące  rozrywki: dwie dmuchane zjeżdżalnie, dmuchany zamek „do skakania", trampolinę oraz basen z piłeczkami. Dzieci wraz z rodzicami mogli brać udział w konkursach sportowych: bieg w workach, skoki na piłkach na czas, sztafeta z woreczkami na głowie...Każde dziecko mogło poprosić o namalowanie dowolnego wzoru na twarzy. Dorośli mieli okazję sprawdzić swoje możliwości w strzelaniu z łuku do tarczy oraz w strzelaniu z wiatrówki do celu. Najlepszy strzelec wraz z rodziną oraz zwycięska rodzina w konkursach sportowych zostali nagrodzeni rejsem motorówką po Jeziorze Mikorzeńskim. Dla młodzieży przewidziano grę w siatkówkę na plaży. Mimo niezbyt sprzyjającej pogody, chęć uczestnictwa w meczach zgłosiło 6 drużyn 4-osobowych. Każda zwycięska drużyna także opłynęła jezioro motorówką. Na część oficjalną złożyło się rozdanie dyplomów i nagród wyróżniającym się pracownikom w następujących kategoriach: dążenie do spełniania celów strategicznych firmy (jakość, bezpieczeństwo i zaangażowanie) oraz reprezentowanie uniwersalnych wartości (uczciwość, gotowość do działania, szacunek do innych i pasja).

Nad sprawną organizacją pikniku czuwała ekipa 6 hostess (a właściwie 4 dziewczyn i 2 chłopaków) poubieranych w firmowe koszulki z nadrukiem zadowolonych zwierzaków (logo Jubileuszu 15-lecia firmy). Hostessy witały gości rozdając opaski-identyfikatory oraz wydając „karty konkursowe", na których każda rodzina zbierała punkty za konkurencje sportowe. Obsługa przyjmowała także zapisy na wspomniane mecze siatkówki i zapraszała wszystkich chętnych na rejsy statkiem. Mimo mroźnego wiatru kapitan statku mieszczącego 40 osób zebrał 3 ekipy chętnych, którzy udali się w podróż. Chyba największą popularnością cieszył się instruktaż przeprowadzony przez profesjonalnych makijażystów i stylistów. Przedstawicielki płci pięknej mogły udać się do namiotu LNB z prośbą o poradę dotyczącą makijażu odpowiadającego ich urodzie, czy stroju odpowiadającego ich figurze. Każdy mógł otrzymać kartę z typami sylwetek i poradami stylizacyjnymi najbardziej odpowiadającymi tym typom. Bawiono się do późnych godzin wieczornych przy akompaniamencie muzyki. Całość była prowadzona przez bardzo skrupulatnego konferansjera, a ratownik, który wstępnie miał tylko czuwać na d bezpieczeństwem gości, dał się namówić na sędziowanie  meczów siatkówki. Dwukrotnie odbył się instruktaż pierwszej pomocy profesjonalnie przeprowadzony przez ekipę na co dzień pracującą w Pogotowiu Ratunkowym.  Serwowano menu grillowe: karkówkę, szaszłyki, pstrąga, łososia, kiełbasę, kaszankę i ziemniaki. Wieczorem podano żurek i bigos staropolski. Dzieciaki najbardziej były zadowolone z lodów, cukierków i lizaków, a dorośli z piwa, którego wypito więcej, niż przewidziano...Na zakończenie każdy otrzymał siatkę pełną prezentów. Mimo, że pogoda znowu dała nam się we znaki, goście wracali do domów zadowoleni.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: adresu e-mail przez Cargill Poland Sp. z o.o., Oddział w Kiszkowie, ul. Rolna 2/4, 62-280 Kiszkowo o numerze identyfikacyjnym NIP: 525-23-93-332 w celu otrzymywania informacji marketingowych i reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na moją szczególną sytuację oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[Zamknij]
Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?