LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Spotkanie dla Producentów Drobiu Ciechocinek 2008

2008-11-17

W dniach 14 i 15 listopada w Hotelu Villa Park w Ciechocinku odbyło się drugie z cyklu spotkań dla producentów drobiu. Tym razem uczestnikami spotkania byli producenci z północnych rejonów Polski.  Program spotkania był bardzo interesujący i zapewniający wiele atrakcji uczestnikom konferencji. Spotkanie prowadził Maciej Frątczak, który pełni funkcję Product Menagera ds. Drobiu w LNB POLAND. Naszymi wykładowcami byli między innymi:

  • Maria Billewicz z firmy NOACK POLEN, która przedstawiła naszym klientom korzyści ze stosowania nowej generacji fitazy - Phyzyme XP,
  • prof. dr hab. Krzysztof Lipiński z Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie - - poruszający tematykę aktualnych problemów w żywieniu drobiu,
  • Grzegorz Kowerski, BIOCHEM POLSKA - który zaprezentował produkt BioPlus 2B w żywieniu indyków, jego wpływ na zdrowie i produkcyjność.

Dodatkowo goście mieli możliwość uczestniczyć w wykładach naszych pracowników:

  •  Jerzy Krajna - „Wykorzystanie substancji fitogennych w żywieniu drobiu - zastosowanie i kierunki rozwoju produktów",
  • dr  Maciej Frątczak - „Nowości w ofercie produktów dla drobiu.


Po zakończonych wykładach rozpoczęła się uroczysta kolacja przy akompaniamencie muzyki. Gwiazdą wieczoru był magik, który zabawiał gości swoimi sztuczkami. Uczestnicy mieli możliwość czynnego udziału w tych trikach.

Po występie magika do dyspozycji uczestników został oddany parkiet, na którym wytrwałe pary bawiły się do wczesnych godzin rannych. W czasie zabawy nikt się nie nudził, a dla naszych gości była to świetna okazja do poznania hodowców z tej samej branży i wymiany szczegółami i doświadczeniami związanymi z produkcją drobiu.

W przerwach pomiędzy wykładami i kolacją goście mieli możliwość korzystania między innymi z basenu, sauny i jacuzzi w Klinice Zdrowia i Urody, która ściśle współpracuje  przy Hotelem Villa Park.

Spotkanie zakończyło się o 4 rano, a na parkiecie bawiły się jeszcze najbardziej wytrwałe pary. Następnego dnia po śniadaniu większość naszych gości udała się na zwiedzanie Ciechocinka, który słynie z leczniczych Tężni. Dzięki świeżemu i zdrowotnemu powietrzu osoby, które korzystały z uroków wieczoru i wspólnej zabawy, mogły zregenerować swoje siły.  Zadowolenie na twarzach gości było widoczne podczas trwania konferencji, zabawy, jak również następnego dnia podczas spaceru po Ciechocinku.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: adresu e-mail przez Cargill Poland Sp. z o.o., Oddział w Kiszkowie, ul. Rolna 2/4, 62-280 Kiszkowo o numerze identyfikacyjnym NIP: 525-23-93-332 w celu otrzymywania informacji marketingowych i reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na moją szczególną sytuację oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[Zamknij]
Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?