Zamknij X
INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Spotkanie dla Producentów Drobiu Ciechocinek 2008

2008-11-17

W dniach 14 i 15 listopada w Hotelu Villa Park w Ciechocinku odbyło się drugie z cyklu spotkań dla producentów drobiu. Tym razem uczestnikami spotkania byli producenci z północnych rejonów Polski.  Program spotkania był bardzo interesujący i zapewniający wiele atrakcji uczestnikom konferencji. Spotkanie prowadził Maciej Frątczak, który pełni funkcję Product Menagera ds. Drobiu w LNB POLAND. Naszymi wykładowcami byli między innymi:

  • Maria Billewicz z firmy NOACK POLEN, która przedstawiła naszym klientom korzyści ze stosowania nowej generacji fitazy - Phyzyme XP,
  • prof. dr hab. Krzysztof Lipiński z Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie - - poruszający tematykę aktualnych problemów w żywieniu drobiu,
  • Grzegorz Kowerski, BIOCHEM POLSKA - który zaprezentował produkt BioPlus 2B w żywieniu indyków, jego wpływ na zdrowie i produkcyjność.

Dodatkowo goście mieli możliwość uczestniczyć w wykładach naszych pracowników:

  •  Jerzy Krajna - „Wykorzystanie substancji fitogennych w żywieniu drobiu - zastosowanie i kierunki rozwoju produktów",
  • dr  Maciej Frątczak - „Nowości w ofercie produktów dla drobiu.


Po zakończonych wykładach rozpoczęła się uroczysta kolacja przy akompaniamencie muzyki. Gwiazdą wieczoru był magik, który zabawiał gości swoimi sztuczkami. Uczestnicy mieli możliwość czynnego udziału w tych trikach.

Po występie magika do dyspozycji uczestników został oddany parkiet, na którym wytrwałe pary bawiły się do wczesnych godzin rannych. W czasie zabawy nikt się nie nudził, a dla naszych gości była to świetna okazja do poznania hodowców z tej samej branży i wymiany szczegółami i doświadczeniami związanymi z produkcją drobiu.

W przerwach pomiędzy wykładami i kolacją goście mieli możliwość korzystania między innymi z basenu, sauny i jacuzzi w Klinice Zdrowia i Urody, która ściśle współpracuje  przy Hotelem Villa Park.

Spotkanie zakończyło się o 4 rano, a na parkiecie bawiły się jeszcze najbardziej wytrwałe pary. Następnego dnia po śniadaniu większość naszych gości udała się na zwiedzanie Ciechocinka, który słynie z leczniczych Tężni. Dzięki świeżemu i zdrowotnemu powietrzu osoby, które korzystały z uroków wieczoru i wspólnej zabawy, mogły zregenerować swoje siły.  Zadowolenie na twarzach gości było widoczne podczas trwania konferencji, zabawy, jak również następnego dnia podczas spaceru po Ciechocinku.

Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?