Zamknij X
INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Spotkanie dla Producentów Drobiu Wisła 2008

2008-06-16

Pierwsze spotkanie z cyklu „Spotkań dla Producentów Drobiu" odbyło się 13 i 14 czerwca w Hotelu Gołębiewski we Wiśle, rodzinnym mieście Adama Małysza. Uczestnikami byli producenci drobiu z południowych rejonów Polski.

Wszyscy zaproszeni po przyjeździe rozgościli się w pokojach, udali się na obiad. Pierwszym prelegentem była Maria Billewicz  reprezentująca firmę Noack Polen z wykładem na temat Phyzame XP - krok naprzód w kierunku poprawy ekonomiki produkcji drobiu. Następnie prof. dr hab. Zbigniew Dobrzański przedstawił najnowsze trendy w produkcji drobiarskiej. Prof. dr hab. Andrzej Rutkowski  rozpoczął debatę na temat energetyczności mieszanek drobiowych. Dr  Maciej Frątczak zaprezentował nowości w ofercie produktów dla drobiu LNB POLAND, a Piotr Łambucki - Specjalista ds. Drobiu, zaprezentował temat „Stres cieplny u drobiu".

Po zakończeniu wykładów goście zostali zaproszeni na uroczystą kolację przy akompaniamencie kapeli góralskiej, która podrywała gości do wspólnej zabawy. Dodatkową atrakcją dla osób preferujących nowoczesne rymy była dyskoteka w Klubie Nocnym. W międzyczasie można było skorzystać z oferty Parku Wodnego Tropikana na którą składają się kompleks basenów z licznymi atrakcjami, siłownia, sauna sucha i parowa oraz inne atrakcje relaksacyjne. Zabawa trwała do wczesnych godzin rannych. Wszyscy goście opuszczali Hotel z zadowoleniem  i nadzieją na powrót, a nowe znajomości i wymiana doświadczeń na pewno przyczyniła się do zwiększenia efektywności i skutecznego radzenia sobie z problemami dotyczącymi produkcji drobiu. Wszystkim przybyłym dziękujemy za wspólną zabawę i mamy nadzieję na liczne uczestnictwo na naszych kolejnych spotkaniach.

Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?