LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Spotkanie dla Producentów Drobiu Wisła 2008

2008-06-16

Pierwsze spotkanie z cyklu „Spotkań dla Producentów Drobiu" odbyło się 13 i 14 czerwca w Hotelu Gołębiewski we Wiśle, rodzinnym mieście Adama Małysza. Uczestnikami byli producenci drobiu z południowych rejonów Polski.

Wszyscy zaproszeni po przyjeździe rozgościli się w pokojach, udali się na obiad. Pierwszym prelegentem była Maria Billewicz  reprezentująca firmę Noack Polen z wykładem na temat Phyzame XP - krok naprzód w kierunku poprawy ekonomiki produkcji drobiu. Następnie prof. dr hab. Zbigniew Dobrzański przedstawił najnowsze trendy w produkcji drobiarskiej. Prof. dr hab. Andrzej Rutkowski  rozpoczął debatę na temat energetyczności mieszanek drobiowych. Dr  Maciej Frątczak zaprezentował nowości w ofercie produktów dla drobiu LNB POLAND, a Piotr Łambucki - Specjalista ds. Drobiu, zaprezentował temat „Stres cieplny u drobiu".

Po zakończeniu wykładów goście zostali zaproszeni na uroczystą kolację przy akompaniamencie kapeli góralskiej, która podrywała gości do wspólnej zabawy. Dodatkową atrakcją dla osób preferujących nowoczesne rymy była dyskoteka w Klubie Nocnym. W międzyczasie można było skorzystać z oferty Parku Wodnego Tropikana na którą składają się kompleks basenów z licznymi atrakcjami, siłownia, sauna sucha i parowa oraz inne atrakcje relaksacyjne. Zabawa trwała do wczesnych godzin rannych. Wszyscy goście opuszczali Hotel z zadowoleniem  i nadzieją na powrót, a nowe znajomości i wymiana doświadczeń na pewno przyczyniła się do zwiększenia efektywności i skutecznego radzenia sobie z problemami dotyczącymi produkcji drobiu. Wszystkim przybyłym dziękujemy za wspólną zabawę i mamy nadzieję na liczne uczestnictwo na naszych kolejnych spotkaniach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: adresu e-mail przez Cargill Poland Sp. z o.o., Oddział w Kiszkowie, ul. Rolna 2/4, 62-280 Kiszkowo o numerze identyfikacyjnym NIP: 525-23-93-332 w celu otrzymywania informacji marketingowych i reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na moją szczególną sytuację oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[Zamknij]
Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?