Zamknij X
INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Stara Łubianka- po raz siedemnasty!

2009-04-28

W zorganizowanych 26-27 kwietnia 2008 roku, przez Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w  Poznaniu, pod patronatem Wojewody Wielkopolskiego, Agro-Targom'2008 Stara Łubianka, firma LNB Poland, po raz kolejny, uczestniczyła w zorganizowanej wystawie dla rolników i firm z branży rolniczej.

Jak co roku, targi cieszyły się sporą frekwencją. Odwiedziło je przeszło 15 tysięcy osób, w tym w przeważającej mierze goście z ziemi pilskiej, przedstawiciele samorządów powiatowych i gminnych oraz organizacji rolniczych.

Spośród 130 wystawców różnych branż w tym maszyn i urządzeń do produkcji rolnej, nawozów, środków ochrony roślin, pasz i koncentratów, sprzętu ogrodniczego, materiałów budowlanych oraz małej przedsiębiorczości, można było skorzystać z doradztwa specjalistycznego w zakresie technologii produkcji rolnej, ekonomiki, rachunkowości i kredytowania, ekologii i turystyki. A ponadto dokonać zakupu produktów na miejscu i to- bezpośrednio od producenta.

Targom towarzyszył nieprzejednany duch optymizmu. Pogoda dopisała. Było słonecznie i wiosennie,  gwarno i wesoło. Atmosfera udzieliła się wszystkim uczestnikom targowym. Imprezie towarzyszyły konkursy i zabawy. Wystawa zakończyła się uroczystym pokazem rękodzieła ludowego oraz przyznaniem nagród.

W namiocie firmowym LNB Poland, panował ruch, gdzie dyżurowali- nieustannie- Piotr Marciniak i Sławomira Konieczna. Przedstawiciele handlowi udzielali rzetelnych porad dla zainteresowanych rolników w zakresie żywienia zwierząt, informowali o nowościach produktowych, odpowiadali na każde zapytania.

Goście targowi mieli okazję do wymiany informacji promocyjno-handlowej w trakcie której można było zgłosić wszelkie uwagi i sugestie dotyczące produktów, współpracy z firmą, podzielić się opinią...

Wszystkim Gościom LNB Poland, przybyłym na Agro-Targi 2008, chcemy szczególnie podziękować za czynny udział w imprezie. Liczymy na dalszą współpracę i zapraszamy za rok.

Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?