LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Stara Łubianka- po raz siedemnasty!

2009-04-28

W zorganizowanych 26-27 kwietnia 2008 roku, przez Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w  Poznaniu, pod patronatem Wojewody Wielkopolskiego, Agro-Targom'2008 Stara Łubianka, firma LNB Poland, po raz kolejny, uczestniczyła w zorganizowanej wystawie dla rolników i firm z branży rolniczej.

Jak co roku, targi cieszyły się sporą frekwencją. Odwiedziło je przeszło 15 tysięcy osób, w tym w przeważającej mierze goście z ziemi pilskiej, przedstawiciele samorządów powiatowych i gminnych oraz organizacji rolniczych.

Spośród 130 wystawców różnych branż w tym maszyn i urządzeń do produkcji rolnej, nawozów, środków ochrony roślin, pasz i koncentratów, sprzętu ogrodniczego, materiałów budowlanych oraz małej przedsiębiorczości, można było skorzystać z doradztwa specjalistycznego w zakresie technologii produkcji rolnej, ekonomiki, rachunkowości i kredytowania, ekologii i turystyki. A ponadto dokonać zakupu produktów na miejscu i to- bezpośrednio od producenta.

Targom towarzyszył nieprzejednany duch optymizmu. Pogoda dopisała. Było słonecznie i wiosennie,  gwarno i wesoło. Atmosfera udzieliła się wszystkim uczestnikom targowym. Imprezie towarzyszyły konkursy i zabawy. Wystawa zakończyła się uroczystym pokazem rękodzieła ludowego oraz przyznaniem nagród.

W namiocie firmowym LNB Poland, panował ruch, gdzie dyżurowali- nieustannie- Piotr Marciniak i Sławomira Konieczna. Przedstawiciele handlowi udzielali rzetelnych porad dla zainteresowanych rolników w zakresie żywienia zwierząt, informowali o nowościach produktowych, odpowiadali na każde zapytania.

Goście targowi mieli okazję do wymiany informacji promocyjno-handlowej w trakcie której można było zgłosić wszelkie uwagi i sugestie dotyczące produktów, współpracy z firmą, podzielić się opinią...

Wszystkim Gościom LNB Poland, przybyłym na Agro-Targi 2008, chcemy szczególnie podziękować za czynny udział w imprezie. Liczymy na dalszą współpracę i zapraszamy za rok.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: adresu e-mail przez Cargill Poland Sp. z o.o., Oddział w Kiszkowie, ul. Rolna 2/4, 62-280 Kiszkowo o numerze identyfikacyjnym NIP: 525-23-93-332 w celu otrzymywania informacji marketingowych i reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na moją szczególną sytuację oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[Zamknij]
Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?