LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

XV Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym Siedlce 2008

2008-09-15

Najważniejszym wydarzeniem we wschodniej Polsce w dniach 13-14 września były  XV Międzynarodowych Dni z Doradztwem Rolniczym w Siedlcach. Jest to jedna z największych imprez o tematyce rolniczej organizowanych przez Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego.
Niestety pogoda nie sprzyjała zwiedzeniu terenów wystawy i zapoznawaniu  się z nowościami prezentowanymi przez wystawiane firmy. O ile w sobotę frekwencja była niewielka, o tyle, mimo brzydkiej pogody, Targi były oblegane w niedzielę. Jak co roku wystawialiśmy się aby promować nowe produkty oferowane hodowcom. W tym roku wystawiając się wraz  z jednym z naszych największych dystrybutorów - firmą BOFERM zapewniliśmy naszym obecnym, jak i potencjalnym klientom poczęstunek. Dania z grilla serwowała zaprzyjaźniona firma cateringowa z Siedlec. Można było spróbować znakomitej karkówki, boczku oraz kiełbasy, a dla osób które zmarzły serwowaliśmy gorące napoje. Nasz Przedstawiciel Andrzej Daniel odpowiadał na liczne pytania związane z żywieniem zwierząt i sposobem nabywania naszych produktów. Zainteresowanych osób było dużo, a dzieci odchodziły od naszego stoiska uśmiechnięte z balonikiem w ręku i siatką pełną upominków. W tym roku uhonorowaliśmy naszym produktem hodowcę strusi, który bardzo zainteresował się naszą ofertą i podjął decyzję o dalszej współpracy - chęcią nabywania u nas paszy dla tych dużych i pięknych ptaków. Choć pogoda nie sprzyjała zwiedzaniu, i tak nawiązaliśmy kontakt z wieloma osobami chętnymi z nami współpracować.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: adresu e-mail przez Cargill Poland Sp. z o.o., Oddział w Kiszkowie, ul. Rolna 2/4, 62-280 Kiszkowo o numerze identyfikacyjnym NIP: 525-23-93-332 w celu otrzymywania informacji marketingowych i reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na moją szczególną sytuację oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[Zamknij]
Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?