Zamknij X
INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

XV Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym Siedlce 2008

2008-09-15

Najważniejszym wydarzeniem we wschodniej Polsce w dniach 13-14 września były  XV Międzynarodowych Dni z Doradztwem Rolniczym w Siedlcach. Jest to jedna z największych imprez o tematyce rolniczej organizowanych przez Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego.
Niestety pogoda nie sprzyjała zwiedzeniu terenów wystawy i zapoznawaniu  się z nowościami prezentowanymi przez wystawiane firmy. O ile w sobotę frekwencja była niewielka, o tyle, mimo brzydkiej pogody, Targi były oblegane w niedzielę. Jak co roku wystawialiśmy się aby promować nowe produkty oferowane hodowcom. W tym roku wystawiając się wraz  z jednym z naszych największych dystrybutorów - firmą BOFERM zapewniliśmy naszym obecnym, jak i potencjalnym klientom poczęstunek. Dania z grilla serwowała zaprzyjaźniona firma cateringowa z Siedlec. Można było spróbować znakomitej karkówki, boczku oraz kiełbasy, a dla osób które zmarzły serwowaliśmy gorące napoje. Nasz Przedstawiciel Andrzej Daniel odpowiadał na liczne pytania związane z żywieniem zwierząt i sposobem nabywania naszych produktów. Zainteresowanych osób było dużo, a dzieci odchodziły od naszego stoiska uśmiechnięte z balonikiem w ręku i siatką pełną upominków. W tym roku uhonorowaliśmy naszym produktem hodowcę strusi, który bardzo zainteresował się naszą ofertą i podjął decyzję o dalszej współpracy - chęcią nabywania u nas paszy dla tych dużych i pięknych ptaków. Choć pogoda nie sprzyjała zwiedzaniu, i tak nawiązaliśmy kontakt z wieloma osobami chętnymi z nami współpracować.

Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?