LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

XXI Targi Rolne "AGRO POMERANIA" w Barzkowicach

2008-09-15

W dniach 12-14 września na terenie Zachodniopomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach odbyły się XXI Targi Rolne „AGRO POMERANIA". Patronat honorowy wystawy obejmowali:

  • Wojewoda Zachodniopomorski,
  • Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego,
  • Starosta Powiatu Starogardzkiego,
  • Wójt Gminy Stargard Szczeciński.


Jak co roku wystawę odwiedziła liczna grupa osób z branży rolniczej i nie tylko, dla których organizatorzy przygotowali wiele atrakcji i konkursów.

Nasze stoisko odwiedziło wielu klientów, zarówno tych obecnych, jak i potencjalnych, z którymi swoją wiedzą na temat żywienia zwierząt  dzieliła się Sławomira Konieczna - nasz Przedstawiciel Handlowy na tym terenie. W ten sposób klienci mogli się dowiedzieć o nowej linii produktów dla bydła która od niedawna jest w naszej ofercie i obejmuje 4 produkty:


Sławka odpowiadała na liczne pytania z zakresu hodowli zwierząt i sposobach żywienia we współpracy z naszą firmą.

Tegoroczne Barzkowickie Targi Rolne zostały zaliczone do udanych, a lista osób zainteresowanych współpracą z nami przekroczyła nasze oczekiwania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: adresu e-mail przez Cargill Poland Sp. z o.o., Oddział w Kiszkowie, ul. Rolna 2/4, 62-280 Kiszkowo o numerze identyfikacyjnym NIP: 525-23-93-332 w celu otrzymywania informacji marketingowych i reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na moją szczególną sytuację oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[Zamknij]
Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?