Zamknij X
INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

EuroTier 2008

2009-11-16

W dniach 11 - 14 listopada w Hanowerze odbyły się Międzynarodowe Targi Rolnicze EuroTier 2008. Impreza ta to największe Targi branży w Europie. Nasza Firma po raz kolejny uczestniczyła w tej imprezie. Świetna lokalizacja, aranżacja stoiska wyróżniająca się na tle innych oraz profesjonalna obsługa to powody, dla których odwiedzało nas liczne grono zainteresowanych. Dyżury pełniły osoby pracujące na co dzień w Kiszkowie,  jak również nasi koledzy z LNB w Holandii.  Ekspozycja przedstawiała próbki naszych produktów, a na telebimie można było obejrzeć film o firmie. Przedstawiał on kompleksowo czynności podejmowane przez pracowników LNB podczas obsługi klienta, produkcji, magazynowaniu i wysyłce towarów. W ten sposób nasi przyszli klienci mogli się zapoznać ze „ścieżką naszych produktów". Na liczne pytania od zwiedzających odpowiadali między innymi:

  • Dyrektor Generalny LNB POLAND Wojciech Kalicki,
  • Dyrektor Marketingu i Sprzedaży Piotr Kaczmarek,
  • Dyrektor Zaopatrzenia Marek Olkiewicz,
  • Dyrektor ds. Badań i Rozwoju Produktów Jerzy Krajna,
  • Osoby z działu Eksportu oraz Przedstawiciele Handlowi.

Zainteresowanie naszą firmą było bardzo duże, a odwiedzający pochodzili  z różnych rejonów Europy i Świata. Atmosfera była bardzo miła i  wszystkie rozmowy toczyły się w iście przyjacielskich warunkach. Do każdych Targów podchodzimy bardzo poważnie, są dla nas źródłem wielu informacji o sytuacji na rynku i problemach, które dotyczą naszych kooperantów. Również i tak było w Hanowerze. Wymiana zdań na temat współpracy z obecnymi (i przyszłymi) kontrahentami pomoże nam w świadczeniu usług na jeszcze wyższym poziomie. Rozmowy, chociaż bardzo trudne, zaowocowały nowymi kontaktami i przymiarkami do współpracy.

Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?