LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

EuroTier 2008

2009-11-16

W dniach 11 - 14 listopada w Hanowerze odbyły się Międzynarodowe Targi Rolnicze EuroTier 2008. Impreza ta to największe Targi branży w Europie. Nasza Firma po raz kolejny uczestniczyła w tej imprezie. Świetna lokalizacja, aranżacja stoiska wyróżniająca się na tle innych oraz profesjonalna obsługa to powody, dla których odwiedzało nas liczne grono zainteresowanych. Dyżury pełniły osoby pracujące na co dzień w Kiszkowie,  jak również nasi koledzy z LNB w Holandii.  Ekspozycja przedstawiała próbki naszych produktów, a na telebimie można było obejrzeć film o firmie. Przedstawiał on kompleksowo czynności podejmowane przez pracowników LNB podczas obsługi klienta, produkcji, magazynowaniu i wysyłce towarów. W ten sposób nasi przyszli klienci mogli się zapoznać ze „ścieżką naszych produktów". Na liczne pytania od zwiedzających odpowiadali między innymi:

  • Dyrektor Generalny LNB POLAND Wojciech Kalicki,
  • Dyrektor Marketingu i Sprzedaży Piotr Kaczmarek,
  • Dyrektor Zaopatrzenia Marek Olkiewicz,
  • Dyrektor ds. Badań i Rozwoju Produktów Jerzy Krajna,
  • Osoby z działu Eksportu oraz Przedstawiciele Handlowi.

Zainteresowanie naszą firmą było bardzo duże, a odwiedzający pochodzili  z różnych rejonów Europy i Świata. Atmosfera była bardzo miła i  wszystkie rozmowy toczyły się w iście przyjacielskich warunkach. Do każdych Targów podchodzimy bardzo poważnie, są dla nas źródłem wielu informacji o sytuacji na rynku i problemach, które dotyczą naszych kooperantów. Również i tak było w Hanowerze. Wymiana zdań na temat współpracy z obecnymi (i przyszłymi) kontrahentami pomoże nam w świadczeniu usług na jeszcze wyższym poziomie. Rozmowy, chociaż bardzo trudne, zaowocowały nowymi kontaktami i przymiarkami do współpracy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: adresu e-mail przez Cargill Poland Sp. z o.o., Oddział w Kiszkowie, ul. Rolna 2/4, 62-280 Kiszkowo o numerze identyfikacyjnym NIP: 525-23-93-332 w celu otrzymywania informacji marketingowych i reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na moją szczególną sytuację oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[Zamknij]
Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?