LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Ferma Bydła Poznań 2009

2009-02-27

Koniec lutego każdego roku zapisał się w historii imprez rolniczych. To właśnie wtedy odbywa się Ferma Bydła w Poznańskiej Arenie. Impreza przeznaczona jest dla wszystkich, którzy zajmują się chowem oraz hodowlą bydła i przyciąga tłumy zainteresowanych. Stolica Wielkopolski przeżywa wtedy oblężenie. W tym roku również tak było - chociaż na rynkach światowych panuje kryzys, zwiedzający nie zawiedli.

Przez 3 dni pełniący dyżur Specjaliści ds. Żywienia Bydła (Sebastian Michalak, Kamil Drzazga i Maciej Piękniewski) oraz Przedstawiciele Handlowi (Jarosław Kasztelan, Piotr Marciniak, Krzysztof Fitał, Ryszard Sobczak, Dawid Kołacz) przyciągali zainteresowanych jak magnez. Każdy hodowca borykający się z problemem żywieniowym w stadzie uzyskał odpowiedz na zadane pytanie. Osoby z poza województwa wielkopolskiego mogli spotkać przedstawicieli działających w różnych rejonach kraju. Umawiano się na wizyty bezpośrednio w gospodarstwach z naszymi przedstawicielami handlowymi i specjalistami. Służą oni pomocą w bilansowaniu dawek pokarmowych uwzględniając zarówno aspekty żywieniowe i ekonomiczna. Nowe znajomości i przedstawiona oferta naszej firmy przyczyniła się do stworzenia długiej listy miejsc, których nasi koledzy odwiedzą w najbliższym czasie. Należy również wspomnieć, że najnowsze produkty z naszej Firmy uhonorowane zostały Złotym Medalem: „ JAŁÓWKA - 7638" oraz Znakiem Nowość: „KROWA LACTOSTIM - 7640, KROWA LACTOSTIM BIO - 7641".

Wszystkim zwiedzającym i odwiedzającym nasze stoisko bardzo dziękujemy i życzymy samych sukcesów.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: adresu e-mail przez Cargill Poland Sp. z o.o., Oddział w Kiszkowie, ul. Rolna 2/4, 62-280 Kiszkowo o numerze identyfikacyjnym NIP: 525-23-93-332 w celu otrzymywania informacji marketingowych i reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na moją szczególną sytuację oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[Zamknij]
Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?