Zamknij X
INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Ferma Bydła Poznań 2009

2009-02-27

Koniec lutego każdego roku zapisał się w historii imprez rolniczych. To właśnie wtedy odbywa się Ferma Bydła w Poznańskiej Arenie. Impreza przeznaczona jest dla wszystkich, którzy zajmują się chowem oraz hodowlą bydła i przyciąga tłumy zainteresowanych. Stolica Wielkopolski przeżywa wtedy oblężenie. W tym roku również tak było - chociaż na rynkach światowych panuje kryzys, zwiedzający nie zawiedli.

Przez 3 dni pełniący dyżur Specjaliści ds. Żywienia Bydła (Sebastian Michalak, Kamil Drzazga i Maciej Piękniewski) oraz Przedstawiciele Handlowi (Jarosław Kasztelan, Piotr Marciniak, Krzysztof Fitał, Ryszard Sobczak, Dawid Kołacz) przyciągali zainteresowanych jak magnez. Każdy hodowca borykający się z problemem żywieniowym w stadzie uzyskał odpowiedz na zadane pytanie. Osoby z poza województwa wielkopolskiego mogli spotkać przedstawicieli działających w różnych rejonach kraju. Umawiano się na wizyty bezpośrednio w gospodarstwach z naszymi przedstawicielami handlowymi i specjalistami. Służą oni pomocą w bilansowaniu dawek pokarmowych uwzględniając zarówno aspekty żywieniowe i ekonomiczna. Nowe znajomości i przedstawiona oferta naszej firmy przyczyniła się do stworzenia długiej listy miejsc, których nasi koledzy odwiedzą w najbliższym czasie. Należy również wspomnieć, że najnowsze produkty z naszej Firmy uhonorowane zostały Złotym Medalem: „ JAŁÓWKA - 7638" oraz Znakiem Nowość: „KROWA LACTOSTIM - 7640, KROWA LACTOSTIM BIO - 7641".

Wszystkim zwiedzającym i odwiedzającym nasze stoisko bardzo dziękujemy i życzymy samych sukcesów.

Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?