LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Rol - Szansa 2009

2009-09-01

W dniach 29 - 30 sierpnia odbyła się po raz XVIII Promocyjno - Handlowa Wystawa Rolnicza „ ROL - SZANSA 2009 " w Piotrkowie Trybunalskim. W tych dniach tereny wokół zamku w Bykach zostały „oblężone" przez wystawców i zwiedzających. Ta licząca się w środowisku Rolniczym impreza zgromadziła 300 firm prezentujących swoje produkty.

Pierwszy dzień był „próbą wytrzymałości" - silny wiatr oraz opady deszczu, momentami bardzo intensywne, nie zachęcały do zwiedzania wystawy. Brzydka  pogoda nie odstraszyła jednak wszystkich. Najbardziej ciekawscy nowinek i żądni wiedzy klienci odwiedzali nasz namiot by porozmawiać z naszym Przedstawicielem Handlowym - Krzysztofem Fitałem.
Krzysztof przedstawiał nowości, jakie wprowadziliśmy do swojej oferty w ostatnim czasie, jak również ulepszenia istniejących już produktów.

Pogoda w niedzielę poprawiła humory zarówno organizatorom, wystawcom jak i zwiedzającym. Bezchmurne niebo i wysoka temperatura zachęciły gości do odwiedzin i w porównaniu z sobotą odnotowali prawdziwą „nawałnicę" zainteresowanych osób.
Rozmowy odbywające się w miłej atmosferze na temat problemów nękających okolicznych rolników, nowości produktowych, układania dawek żywienia sprawiły, że Krzysztof przez kilka kolejnych tygodni miał „pełne ręce pracy".  Najwięcej pytań dotyczyło niskiej jakości zbóż w tym roku i sposobie rozwiązywania tego problemu. W trosce o interesy naszych klientów wprowadziliśmy do swojej oferty produkt: Lonomix Neutrotox, który jest naturalną ochroną przed toksynami w tym mikotoksynami oraz enterotoksynami. Na naszym stoisku można było porozmawiać z dilerami działającymi w gminach otaczających Piotrków Trybunalski, którzy uzgadniali z klientami warunki i termin dostaw.

Imprezy Targowe od kilku lat przeradzają się w Pikniki Rodzinne. Miła i familijna atmosfera panowała również i u nas. Nie zapomnieliśmy oczywiście o najważniejszych sprawach zaprezentowania oferty firmy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: adresu e-mail przez Cargill Poland Sp. z o.o., Oddział w Kiszkowie, ul. Rolna 2/4, 62-280 Kiszkowo o numerze identyfikacyjnym NIP: 525-23-93-332 w celu otrzymywania informacji marketingowych i reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na moją szczególną sytuację oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[Zamknij]
Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?