Zamknij X
INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

V Edycja Ogólnopolskiego Konkursu - Plebiscytu na Producenta i Hodowcę Trzody Chlewnej

2009-02-27

27 lutego 2009 r. o godz. 12°° w sali Kolegium Rungego Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie wyróżnień V Edycji Ogólnopolskiego Konkursu-Plebiscytu na Producenta i Hodowcę Trzody Chlewnej 2008 roku.

Konkurs organizowany jest przez Redakcję „Trzody Chlewnej" przy współudziale Ośrodków Doradztwa Rolniczego oraz Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej POLSUS.

Patronat nad Konkursem objęli Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Prezesi Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa i Agencji Rynku Rolnego. W roku 2008 na łamach czasopisma prezentowaliśmy sylwetki 48 producentów i 25 Hodowców świń z całego kraju nominowanych w Konkursie-Plebiscycie. Laureatów V edycji (6 hodowców i 6 producentów świń) wyłoniła spośród nich Kapituła Konkursu, w której skład weszli wybitni naukowcy ściśle związani z branżą oraz praktycy, na co dzień zajmujący się zagadnieniami produkcji i hodowli świń.

W gronie 12 laureatów znajdowały się gospodarstwa korzystające z produktów Firmy LNB POLAND. W kategorii „producent" wyróżnienie otrzymali Eugenia i Czesław Januszewscy ( woj. kujawsko-pomorskie) oraz Wiesław Kamiński (woj. podlaskie), natomiast w kategorii „hodowca" wyróżniony został Zbigniew Bober (woj. dolnośląskie).

Nagrody i listy pochwalne zostały wręczone przez Przedstawiciela Handlowego Piotra Marciniaka.

Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?