LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

V Edycja Ogólnopolskiego Konkursu - Plebiscytu na Producenta i Hodowcę Trzody Chlewnej

2009-02-27

27 lutego 2009 r. o godz. 12°° w sali Kolegium Rungego Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie wyróżnień V Edycji Ogólnopolskiego Konkursu-Plebiscytu na Producenta i Hodowcę Trzody Chlewnej 2008 roku.

Konkurs organizowany jest przez Redakcję „Trzody Chlewnej" przy współudziale Ośrodków Doradztwa Rolniczego oraz Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej POLSUS.

Patronat nad Konkursem objęli Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Prezesi Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa i Agencji Rynku Rolnego. W roku 2008 na łamach czasopisma prezentowaliśmy sylwetki 48 producentów i 25 Hodowców świń z całego kraju nominowanych w Konkursie-Plebiscycie. Laureatów V edycji (6 hodowców i 6 producentów świń) wyłoniła spośród nich Kapituła Konkursu, w której skład weszli wybitni naukowcy ściśle związani z branżą oraz praktycy, na co dzień zajmujący się zagadnieniami produkcji i hodowli świń.

W gronie 12 laureatów znajdowały się gospodarstwa korzystające z produktów Firmy LNB POLAND. W kategorii „producent" wyróżnienie otrzymali Eugenia i Czesław Januszewscy ( woj. kujawsko-pomorskie) oraz Wiesław Kamiński (woj. podlaskie), natomiast w kategorii „hodowca" wyróżniony został Zbigniew Bober (woj. dolnośląskie).

Nagrody i listy pochwalne zostały wręczone przez Przedstawiciela Handlowego Piotra Marciniaka.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: adresu e-mail przez Cargill Poland Sp. z o.o., Oddział w Kiszkowie, ul. Rolna 2/4, 62-280 Kiszkowo o numerze identyfikacyjnym NIP: 525-23-93-332 w celu otrzymywania informacji marketingowych i reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na moją szczególną sytuację oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[Zamknij]
Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?