LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Byliśmy tam – Bednary 2010

2010-09-24

W dniach 24 - 27 Września 2010, w Bednarach koło Poznania, odbyła się XII Międzynarodowa Wystawa Rolnicza Agroshow 2010. To największa tego typu impreza w Polsce. Liczby mówią same za siebie - 640 wystawców, w tym 80 zagranicznych, 120 tys. m2 powierzchni wystawowej, 50 maszyn rolniczych na pokazie, wreszcie ponad 100 tys. odwiedzających!

Na Bednarach nie mogło zabraknąć przedstawicieli Wytwórni Premiksów LNB. Większość ekspozycji poświęcona była maszynom rolniczym, ale „aleja branży paszowej" także tętniła życiem. Tym bardziej, że znajdowała się w okolicach pola, na którym odbywały się pokazy sprzętu rolniczego. Na naszym stoisku spory ruch zaczął się już w piątek. Tuż przed weekendem, większość odwiedzających stanowili uczniowie gimnazjów i liceów rolniczych. Dla nich wycieczka na targi była z pewnością bardziej interesująca, niż "siedzenie nad książkami, w szkolnej ławie". Wśród przyszłych rolników i hodowców nie brakowało „ciekawskich", zainteresowanych najnowszymi trendami żywienia zwierząt. Często zadawali naszym przedstawicielom bardzo wnikliwe pytania, na które ci udzielali wyczerpujących odpowiedzi. Prawdziwy „najazd" na stoisko LNB nastąpił w sobotę i niedzielę. Pojawiło się wtedy wielu rolników zainteresowanych naszymi produktami, ich dawkowaniem, sposobami mieszania i wpływem na produkcję. Z kolei, dla naszych partnerów, była to idealna okazja, żeby przy "kawie i ciastku" porozmawiać z naszymi przedstawicielami i specjalistami o produktach LNB i dalszej współpracy.

Cały weekend upłynął pod znakiem doskonałej pogody - słońce i czyste niebo sprzyjały całodniowym wycieczkom po olbrzymim terenie targów. Organizatorom należy oddać, że ich wieloletnie doświadczenie skutkowało doskonałą organizacją przestrzeni targowej. Na Agro Show można było dostać się bez jakichkolwiek problemów, sprawnie i szybko. Na miejscu - oprócz wystaw, konferencji i pokazów - na gości czekało wiele atrakcji. "Swojskie" jadło, chłodne piwo, konkursy, konferencje... Jednocześnie - co należy podkreślić - Agro Show nie stał się, jak wiele podobnych imprez, pozbawionym części merytorycznej piknikiem rodzinnym. Dlatego organizatorom gratulujemy, a wszystkim naszym gościom dziękujemy za wizytę i zapraszamy za rok!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: adresu e-mail przez Cargill Poland Sp. z o.o., Oddział w Kiszkowie, ul. Rolna 2/4, 62-280 Kiszkowo o numerze identyfikacyjnym NIP: 525-23-93-332 w celu otrzymywania informacji marketingowych i reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na moją szczególną sytuację oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[Zamknij]
Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?