Zamknij X
INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Piknik Rodzinny 2010

2010-06-02

Piknik Rodzinny dla pracowników LNB na stałe wpisał się w kalendarz firmowych imprez i jest wydarzeniem oczekiwanym z niecierpliwością. Jak bawiliśmy się w tym roku? Jak zwykle - świetnie!

Tegoroczny piknik dla pracowników Wytwórni Premiksów LNB odbył się w Mikorzynie niedaleko Konina. Jak zwykle na uczestników - zwłaszcza tych najmłodszych czekało wiele atrakcji.  Dmuchane balony, malowanie twarzy, trampoliny, konkursy sprawnościowe i praktycznie nieograniczona ilość lodów i innych słodkości. Młodzież i dorośli rywalizowali w konkursie siatkówki plażowej oraz mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności w strzelaniu z łuku i wiatrówki. Zabawa była przednia szczególnie, że pogoda naprawdę dopisała. A z tym na poprzednich piknikach bywało różnie... Po wyczerpujących zmaganiach sportowych uczestnicy zasiedli do stołu - serwowano menu grillowe, a więc szaszłyki, karkówki, kiełbasy czy pieczone pstrągi.Podczas części oficjalnej Dyrektor Generalny LNB uhonorował wyróżniających się pracowników. Docenione zostały najważniejsze dla firmy wartości, takie jak prawość, bezpieczeństwo, szacunek, zaangażowanie i pasja.

Podczas Pikniku Rodzinnego wszyscy bawili się doskonale, co najlepiej widać na poniższych zdjęciach...

Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?