Zamknij X
INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

FLASH na jesień

2011-10-12

Zapraszamy do lektury nowego, jesiennego magazynu FLASH!

W nowym numerze wiele miejsca poświęcamy także na opis konferencji organizowanych przez Wytwórnię Premiksów LNB. Mleczna Akademia LNB na stałe wpisała się do kalendarza hodowców, zootechników i lekarzy weterynarii zajmujących się bydłem. Niezmiernie cieszy nas także rosnąca popularność Mlecznej Akademii. Właśnie dlatego, w tym roku odbyły się dwie edycje Akademii - w Pułtusku i Dolsku. Skąd tak duże zainteresowanie? Przede wszystkim ze względu na warstwę merytoryczną. Tematyka wykładów dostosowana jest do specyfiki rynku i realnych problemów pojawiających się w hodowli, a prelegenci to wybitni specjaliści. Z kolei hodowcy trzody chlewnej, już tradycyjnie zaproszeni zostali do Wolborza. Większość zagadnień tegorocznej edycji Sympozjum Dla Hodowców Trzody poświęcona była efektywnemu żywieniu prosiąt, a wśród wykładowców znaleźli się specjaliści polscy oraz zagraniczni. Korzystając z okazji chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom obu konferencji, żywiąc nadzieję, że przekazana wiedza okaże się przydatna i przyczyni się do wdrażania nowych pomysłów i rozwoju Państwa firm. Szczególne podziękowania kieruję także do prelegentów - ich wystąpienia złożyły się na bardzo wysoki poziom merytoryczny konferencji.

Nieodłącznym elementem magazynu Flash są wywiady. Tym razem redakcja udała się do Opola, aby odwiedzić i porozmawiać z Panem Klaudiuszem Skrzipczykiem. Jego ferma niosek oraz stosowane na niej innowacyjne metody żywienia, stanowić mogą doskonały przykład, w jaki sposób wysokiej jakości pokarm przekłada się na doskonałe wyniki i wysoko cenione przez finalnych odbiorców produkty. Z kolei rozmowa z Panem Witoldem Wołoszyńskim stanowi swoiste uzupełnienie fotorelacji z Pikniku Rodzinnego LNB, który odbył się w Muzeum Rolnictwa w Szreniawie. Pan Witold to prawdziwy przyjaciel i opiekun zwierząt, w należącym do Muzeum gospodarstwie. Pod jego okiem folwark stale się rozwija, a jego mieszkańcy - świnki, kaczki, kury czy krowy - są magnesem przyciągającym tu rzesze gości. Wracając do tematu Pikniku, podkreślić należy, że staraliśmy się połączyć „przyjemne z pożytecznym" - oprócz zabawy odbyła się charytatywna aukcja zdjęć, z której zysk przeznaczony został na Stowarzyszenie Na Rzecz Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym w Kiszkowie.

Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?