LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

FLASH na jesień

2011-10-12

Zapraszamy do lektury nowego, jesiennego magazynu FLASH!

W nowym numerze wiele miejsca poświęcamy także na opis konferencji organizowanych przez Wytwórnię Premiksów LNB. Mleczna Akademia LNB na stałe wpisała się do kalendarza hodowców, zootechników i lekarzy weterynarii zajmujących się bydłem. Niezmiernie cieszy nas także rosnąca popularność Mlecznej Akademii. Właśnie dlatego, w tym roku odbyły się dwie edycje Akademii - w Pułtusku i Dolsku. Skąd tak duże zainteresowanie? Przede wszystkim ze względu na warstwę merytoryczną. Tematyka wykładów dostosowana jest do specyfiki rynku i realnych problemów pojawiających się w hodowli, a prelegenci to wybitni specjaliści. Z kolei hodowcy trzody chlewnej, już tradycyjnie zaproszeni zostali do Wolborza. Większość zagadnień tegorocznej edycji Sympozjum Dla Hodowców Trzody poświęcona była efektywnemu żywieniu prosiąt, a wśród wykładowców znaleźli się specjaliści polscy oraz zagraniczni. Korzystając z okazji chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom obu konferencji, żywiąc nadzieję, że przekazana wiedza okaże się przydatna i przyczyni się do wdrażania nowych pomysłów i rozwoju Państwa firm. Szczególne podziękowania kieruję także do prelegentów - ich wystąpienia złożyły się na bardzo wysoki poziom merytoryczny konferencji.

Nieodłącznym elementem magazynu Flash są wywiady. Tym razem redakcja udała się do Opola, aby odwiedzić i porozmawiać z Panem Klaudiuszem Skrzipczykiem. Jego ferma niosek oraz stosowane na niej innowacyjne metody żywienia, stanowić mogą doskonały przykład, w jaki sposób wysokiej jakości pokarm przekłada się na doskonałe wyniki i wysoko cenione przez finalnych odbiorców produkty. Z kolei rozmowa z Panem Witoldem Wołoszyńskim stanowi swoiste uzupełnienie fotorelacji z Pikniku Rodzinnego LNB, który odbył się w Muzeum Rolnictwa w Szreniawie. Pan Witold to prawdziwy przyjaciel i opiekun zwierząt, w należącym do Muzeum gospodarstwie. Pod jego okiem folwark stale się rozwija, a jego mieszkańcy - świnki, kaczki, kury czy krowy - są magnesem przyciągającym tu rzesze gości. Wracając do tematu Pikniku, podkreślić należy, że staraliśmy się połączyć „przyjemne z pożytecznym" - oprócz zabawy odbyła się charytatywna aukcja zdjęć, z której zysk przeznaczony został na Stowarzyszenie Na Rzecz Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym w Kiszkowie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: adresu e-mail przez Cargill Poland Sp. z o.o., Oddział w Kiszkowie, ul. Rolna 2/4, 62-280 Kiszkowo o numerze identyfikacyjnym NIP: 525-23-93-332 w celu otrzymywania informacji marketingowych i reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na moją szczególną sytuację oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[Zamknij]
Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?