Zamknij X
INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Kolejny certyfikat „na koncie” LNB

2011-10-03

W październiku ubiegłego roku, na terenie Wytwórni Premiksów LNB, odbył się audyt certyfikujący standardy FAMI - QS. Cała procedura przebiegła bardzo pomyślnie i w efekcie nasza Wytwórnia może pochwalić się kolejnym certyfikatem potwierdzającym wysokie standardy jakości i bezpieczeństwa.

Najwyższe europejskie standardy jakości i bezpieczeństwa naszych produktów, zostały potwierdzone przez uzyskanie certyfikatu FAMI - QS, dla wytwarzanych o przez nas premiksów. FAMI - QS to innowacyjny system zarządzania jakością. Dla nas tym bardziej cenny, ponieważ opracowany został specjalnie dla producentów dodatków paszowych oraz premiksów. System ten opiera się o ściśle określone, ostre wymagania opisujące właściwą jakość oraz proces produkcji i dystrybucji dodatków paszowych i premiksów. Zasady oraz wymagania FAMI-QS są ustalone przez niezależną organizację FAMI-QS Asbl (Feed Additives and Premixtures Quality System European Association), z siedzibą w Brukseli. System certyfikacji FAMI-QS jest wzajemnie uznawany przez wszystkie najważniejsze systemy jakości stosowane w Europie takie jak: holenderski GMP+ (PDV), belgijski GMP (OVOCOM), czy też brytyjski AIC Services. Ze względu na swoją wartość dla utrzymania jakości dodatków paszowych i premiksów już w 2007r. FAMI-QS został rozpoznany przez SCFCAH (Stały Komitetu ds. Łańcucha Żywnościowego i Zdrowia Zwierząt), reprezentujący Komisję Europejską, za właściwy system do utrzymania najwyższych, europejskich standardów produkcji dodatków paszowych i premiksów.

Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?