LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Kolejny certyfikat „na koncie” LNB

2011-10-03

W październiku ubiegłego roku, na terenie Wytwórni Premiksów LNB, odbył się audyt certyfikujący standardy FAMI - QS. Cała procedura przebiegła bardzo pomyślnie i w efekcie nasza Wytwórnia może pochwalić się kolejnym certyfikatem potwierdzającym wysokie standardy jakości i bezpieczeństwa.

Najwyższe europejskie standardy jakości i bezpieczeństwa naszych produktów, zostały potwierdzone przez uzyskanie certyfikatu FAMI - QS, dla wytwarzanych o przez nas premiksów. FAMI - QS to innowacyjny system zarządzania jakością. Dla nas tym bardziej cenny, ponieważ opracowany został specjalnie dla producentów dodatków paszowych oraz premiksów. System ten opiera się o ściśle określone, ostre wymagania opisujące właściwą jakość oraz proces produkcji i dystrybucji dodatków paszowych i premiksów. Zasady oraz wymagania FAMI-QS są ustalone przez niezależną organizację FAMI-QS Asbl (Feed Additives and Premixtures Quality System European Association), z siedzibą w Brukseli. System certyfikacji FAMI-QS jest wzajemnie uznawany przez wszystkie najważniejsze systemy jakości stosowane w Europie takie jak: holenderski GMP+ (PDV), belgijski GMP (OVOCOM), czy też brytyjski AIC Services. Ze względu na swoją wartość dla utrzymania jakości dodatków paszowych i premiksów już w 2007r. FAMI-QS został rozpoznany przez SCFCAH (Stały Komitetu ds. Łańcucha Żywnościowego i Zdrowia Zwierząt), reprezentujący Komisję Europejską, za właściwy system do utrzymania najwyższych, europejskich standardów produkcji dodatków paszowych i premiksów.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: adresu e-mail przez Cargill Poland Sp. z o.o., Oddział w Kiszkowie, ul. Rolna 2/4, 62-280 Kiszkowo o numerze identyfikacyjnym NIP: 525-23-93-332 w celu otrzymywania informacji marketingowych i reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na moją szczególną sytuację oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[Zamknij]
Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?