LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Nowy FLASH – artykuły, wywiady, relacje…

2011-05-02

Właśnie ukazał się najnowszy numer magazynu Wytwórni Premiksów LNB, FLASH. Tematem przewodnim jest organizowana przez nas Mleczna Akademia, która odbyła się w barokowym zamku w Rydzynie. Oprócz "porcji najświeższych wiadomości", dla czytelników przygotowaliśmy także niespodziankę - plakat autorstwa najmłodszych artystów, przygotowany specjalnie dla nas. Takiego dzieła nie powstydziłby się sam Picasso...

W najnowszym numerze magazynu FLASH, wiele miejsca poświęciliśmy na relacje z organizowanych przez nas konferencji. Oprócz wspomnianej już Mlecznej Akademii, opisaliśmy także Spotkanie Dla Znaczących Producentów Trzody Chlewnej. Stałą rubryką w naszym magazynie są wywiady z naszymi dystrybutorami. Tym razem wybraliśmy się do Żywocic, porozmawiać z Państwem Bryś - o życiu, zainteresowaniach, i o tym jak swoją pomocą służą innym. W kolejnym bloku - podczas rozmów z Panem Karolem Gajdą i Marianem Żakiem - relacjonujemy skutki tegorocznej powodzi i jak staraliśmy się pomóc powodzianom.

Część „nieoficjalna" magazynu poświęcona jest imponującym osiągnięciom Drużyny LNB podczas Mistrzostw Polski Przemysłu Paszowego w piłce nożnej. Nasza drużyna spisała się świetnie, a emocji było co najmniej tyle ile na tegorocznym Mundialu w RPA. Dalej opisujemy piknik dla pracowników LNB w Mikorzynie i „akcję malowanie". Poprosiliśmy przedszkolaków - artystów o projekt banera, którym następnie ozdobiliśmy jeden z naszych budynków.

Numer dostępny także online.

Czytaj>>

Życzymy przyjemnej lektury!!!

Redakcja FLASH

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: adresu e-mail przez Cargill Poland Sp. z o.o., Oddział w Kiszkowie, ul. Rolna 2/4, 62-280 Kiszkowo o numerze identyfikacyjnym NIP: 525-23-93-332 w celu otrzymywania informacji marketingowych i reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na moją szczególną sytuację oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[Zamknij]
Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?