Zamknij X
INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Wyzwania na przyszłość

2011-07-14

Wraz z nadejściem wiosny ukazał się nowy numer Flash'a - biuletynu informacyjnego LNB. Jak zwykle znajdziecie w nim Państwo relacje firmowych imprez, osiągnięcia naszych pracowników czy po prostu aktualności „z życia" firmy.

Głównym tematem numeru jest spotkanie Dystrybutorów marki LNB, które tym razem odbyło się w Ossie. W czasie spotkania przyznaliśmy wiele wyróżnień, podsumowujących naszą współpracę. Nagrody przyznawaliśmy w 3 kategoriach: długość współpracy, wielkość sprzedaży i dynamika sprzedaży. Na tę okoliczność przygotowaliśmy specjalnie zaprojektowane statuetki - wykonane ręcznie z szlachetnych kruszców. Kolejnym interesującym tematem jest relacja ze spotkania z Zakopanego, podczas którego hodowcy drobiu bawili się w iście górskiej scenerii, w Zakopanem. Mówiąc o wyzwaniach na przyszłość nie można nie wspomnieć o imponujących wyczynach sportowych naszych pracowników - podczas poznańskiego maratonu oraz turnieju nieformalnych mistrzostw futsalu branży paszowej.

Gorąco zachęcamy do lektury! Numer dostępny także online>>

Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?