LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Wyzwania na przyszłość

2011-07-14

Wraz z nadejściem wiosny ukazał się nowy numer Flash'a - biuletynu informacyjnego LNB. Jak zwykle znajdziecie w nim Państwo relacje firmowych imprez, osiągnięcia naszych pracowników czy po prostu aktualności „z życia" firmy.

Głównym tematem numeru jest spotkanie Dystrybutorów marki LNB, które tym razem odbyło się w Ossie. W czasie spotkania przyznaliśmy wiele wyróżnień, podsumowujących naszą współpracę. Nagrody przyznawaliśmy w 3 kategoriach: długość współpracy, wielkość sprzedaży i dynamika sprzedaży. Na tę okoliczność przygotowaliśmy specjalnie zaprojektowane statuetki - wykonane ręcznie z szlachetnych kruszców. Kolejnym interesującym tematem jest relacja ze spotkania z Zakopanego, podczas którego hodowcy drobiu bawili się w iście górskiej scenerii, w Zakopanem. Mówiąc o wyzwaniach na przyszłość nie można nie wspomnieć o imponujących wyczynach sportowych naszych pracowników - podczas poznańskiego maratonu oraz turnieju nieformalnych mistrzostw futsalu branży paszowej.

Gorąco zachęcamy do lektury! Numer dostępny także online>>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: adresu e-mail przez Cargill Poland Sp. z o.o., Oddział w Kiszkowie, ul. Rolna 2/4, 62-280 Kiszkowo o numerze identyfikacyjnym NIP: 525-23-93-332 w celu otrzymywania informacji marketingowych i reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na moją szczególną sytuację oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[Zamknij]
Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?