LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

KTO WYGRA? KTO WYGRAŁ?

2012-07-02

Po doskonałym meczu z Niemcami oraz niesamowitym występie niepokornego Mario Balotelli'ego Włosi zaczęli być przymierzani do tytułu Mistrza Europy. Znalazło to także odzwierciedlenie w prowadzonym przez nas sondażu - którego wyniki prezentujemy poniżej. Rzeczywistość zaskoczyła jednak wszystkich - Hiszpanie zagrali porywająco, a wynik mówi sam za siebie: ESP:IT (4:0).

Ktoś kiedyś powiedział, że piękno piłki nożnej polega na jej nieprzewidywalności. Wczorajszy finał był doskonałym tego przykładem.

Kliknij na obraz, żeby zobaczyć wyniki sondażu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: adresu e-mail przez Cargill Poland Sp. z o.o., Oddział w Kiszkowie, ul. Rolna 2/4, 62-280 Kiszkowo o numerze identyfikacyjnym NIP: 525-23-93-332 w celu otrzymywania informacji marketingowych i reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na moją szczególną sytuację oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[Zamknij]
Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?