LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

MLECZNA AKADEMIA LNB 2012

2012-04-23

Kolejna edycja Mlecznej Akademii LNB odbyła się 20 - 21 kwietnia, tradycyjnie już w Dolsku. W programie konferencji nie zabrakło wykładów znanych specjalistów, po których goście zaproszeni zostali na uroczystą kolację.


Konferencję rozpoczął Wojciech Kalicki - Dyrektor Generalny Wytwórni Premiksów LNB. Opowiedział on o planach rozwojowych Wytwórni, skupiając uwagę na nowej linii produkcyjnej, której otwarcie przewidziane jest na jesień. Po nim głos zabrał prof. dr hab. Maciej Gajęcki  z Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego, który w interesujący sposób przedstawił problem mikotoksykozy bydła. Po przerwie kawowej mikrofon „powędrował" w ręce dr Zbigniewa Lacha, który zaprezentowali wykład pt. „Białko w żywieniu krów mlecznych jako element ich długowieczności". Kolejnym prelegentem był mgr inż. Kamil Drzazga, od września pełniący w Wytwórni Premiksów LNB rolę Product Managera ds. Produktów dla Bydła. Zaprezentował on metody precyzyjnego żywienia krów z zastosowaniem produktów LNB. Ostatni wykład - „Doradztwo w chowie bydła mlecznego - interpretacja wskaźników: diagnoza - decyzja - efekt" - należał do doskonale wszystkim znanego prof. dr hab. Włodzimierz Nowak, wieloletniego konsultanta i eksperta Wytwórni Premiksów LNB.

Pełną relację z Mlecznej Akademii LNB zamieścimy w kolejnym numerze magazynu Flash.

Jak zwykle chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom za udział w Mlecznej Akademii LNB. Szczególne podziękowania kierujemy do prelegentów, których wystąpienia złożyły się na bardzo wysoki poziom merytoryczny konferencji.

Zapraszamy za rok !

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: adresu e-mail przez Cargill Poland Sp. z o.o., Oddział w Kiszkowie, ul. Rolna 2/4, 62-280 Kiszkowo o numerze identyfikacyjnym NIP: 525-23-93-332 w celu otrzymywania informacji marketingowych i reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na moją szczególną sytuację oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[Zamknij]
Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?