LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

NOWA STRONA LNB

2012-03-01

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się zupełnie nową wersją strony internetowej Wytwórni Premiksów LNB.

Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych opinii! Na szczególną uwagę zasługuje szata graficzna naszej nowej strony. Przeszukując nasze fotograficzne archiwum okazało się, że znajduje się w nim naprawdę mnóstwo zdjęć. Większość z nich powstała podczas sesji zdjęciowych do naszych kalendarzy, podczas firmowych imprez, targów czy spotkań regionalnych. Na nowej stronie znalazły się zdjęcia dobrze znane i te, które publikujemy po raz pierwszy.

Jednak nowa szata graficzna to nie wszystko. Nasza nowa strona pełna jest innowacyjnych rozwiązań, które nie są widoczne na pierwszy rzut oka. Nowością jest inteligentny system wyszukiwania treści, który z pewnością ułatwi nawigację po serwisie. Stawiamy także na interaktywność - stąd możliwość oceny strony w 3 kliknięciach (do czego zachęcamy) oraz możliwość subskrypcji newslettera.

Zmianie uległa także sama nawigacja na stronie. Długo analizowaliśmy ruch na naszej stronie i okazało się, że dla odwiedzających serwis LNB, najważniejsze są informacje produktowe oraz dane kontaktowe do naszych Przedstawicieli Handlowych. Teraz wszystkie te informacje dostępne są z poziomu strony głównej, wystarczy jedno kliknięcie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: adresu e-mail przez Cargill Poland Sp. z o.o., Oddział w Kiszkowie, ul. Rolna 2/4, 62-280 Kiszkowo o numerze identyfikacyjnym NIP: 525-23-93-332 w celu otrzymywania informacji marketingowych i reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na moją szczególną sytuację oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[Zamknij]
Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?