LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

V Sympozjum dla Zanczących Producentów Trzody

2012-03-12

9 - 10 marca odbyło się V Sympozjum dla Znaczących Producentów Trzody Chlewnej. Goście tradycyjnie zostali zaproszeni do Wolborza, gdzie oprócz części wykładowej, czekało na nich wiele innych atrakcji...

Wśród wykładowców znaleźli się reprezentanci Wytwórni Premiksów LNB - "gospodarz" i pomysłodawca Sympozjum, dr hab. inż. Daniel Korniewicz oraz dr inż. Piotr Kaczmarek, pełniący funkcję Dyrektora ds. Marketingu i Sprzedaży, któremu tematyka "trzodowa" jest szczególnie bliska (zaczynał pracę w LNB jako Spec. ds. Żywienia Trzody). Na spotkaniu nie zabrakło także innych ekspertów: znaleźli się wśród nich mi. dr n. wet. Marian Porowski (Vet-Com) oraz prof. dr hab. inż. Krzysztof Lipiński (Uniwwesytet Warmińsko - Mazurski, Katedra Żywienia Zwierząt). Nie zabrakło gości z zagranicy - dr Mauro Di Benedetto (firma Kemin) i Rafaela Durana (Danisco). Po wykładach goście zaproszeni zostali na występ Doroty Miśkiewicz - wybitnej przedstawicielki młodego pokolenia polskiego jazzu.
Obszerniejszą relację z Sympozjum zamieścimy w najbliższym numerze magazynu FLASH.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: adresu e-mail przez Cargill Poland Sp. z o.o., Oddział w Kiszkowie, ul. Rolna 2/4, 62-280 Kiszkowo o numerze identyfikacyjnym NIP: 525-23-93-332 w celu otrzymywania informacji marketingowych i reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na moją szczególną sytuację oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[Zamknij]
Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?