LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Agro Show 2015

2015-09-10

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na Wystawie Rolniczej „Agro Show 2015”.

Już za 8 dni rusza XVII edycja tej największej plenerowej wystawy w Europie. Wystawa odbywa się w dniach 18-21. września 2015r. w Bednarach (25 km od Poznania). Znajdziecie nas na stoisku nr 48 w sektorze B.

Na stoisku przedstawimy aktualną ofertę LNB oraz zaprezentujemy nowości produktowe. 

Nasi Przedstawiciele Handlowi oraz Specjaliści ds. Żywienia są do Państwa dyspozycji podczas całego okresu trwania Wystawy.

Do zobaczenia w Bednarach na "Agro Show 2015".

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: adresu e-mail przez Cargill Poland Sp. z o.o., Oddział w Kiszkowie, ul. Rolna 2/4, 62-280 Kiszkowo o numerze identyfikacyjnym NIP: 525-23-93-332 w celu otrzymywania informacji marketingowych i reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na moją szczególną sytuację oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[Zamknij]
Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?