LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Malowanie krowy na Opolagrze 2015

2015-07-01

W dniach 12-14 czerwca 2015 odbyła się XII edycja wystawy rolniczej OPOLAGRA. Na terenach lotniska w Kamieniu Śląskim koło Opola zaprezentowało się ponad 470 wystawców z branży rolniczej. Oprócz prezentacji maszyn, techniki rolniczej oraz wystawy zwierząt była organizowana również ich aukcja.

Wystawie towarzyszyła akcja dla dzieci pt. "Pomaluj krowę". Malowanie krowy, które tak jak w ubiegłym roku przebiegało pod patronatem Wytwórni Premiksów LNB, cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród maluchów.

Zobaczcie Fotorelację z tego wydarzenia na naszym profilu na Facebooku.

Dziękujemy gościom za odwiedzenie naszego stoiska i zapraszamy na XIII edycję wystawy OPOLAGRA za rok, a maluchy na kolejną przygodę z farbami podczas "Malowania krowy".

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: adresu e-mail przez Cargill Poland Sp. z o.o., Oddział w Kiszkowie, ul. Rolna 2/4, 62-280 Kiszkowo o numerze identyfikacyjnym NIP: 525-23-93-332 w celu otrzymywania informacji marketingowych i reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na moją szczególną sytuację oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[Zamknij]
Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?