LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

50 lat Muzeum Rolnictwa w Szreniawie

2015-05-18

Muzeum Rolnictwa w Szreniawie to instytucja wyjątkowa. Nowoczesna i unikatowa w skali światowej, a jednocześnie kultywująca tradycje związane z polskim rolnictwem oraz edukująca przyszłe pokolenia Polaków. Jako partner Muzeum jesteśmy dumni, że możemy pomóc w krzewieniu misji Muzeum, jaką jest przedstawianie historii rolnictwa od czasów prehistorycznych po dzień dzisiejszy.

11 października ubiegłego roku odbyły się główne uroczystości związane z jubileuszem 50-lecia Muzeum pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Marszałka Województwa Wielkopolskiego. Uroczystości swoją obecnością zaszczycili: Wicemarszałek Sejmu RP Eugeniusz Grzeszczak, Wiceminister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Zofia Szalczyk, Wojewoda Wielkopolski Piotr Florek,Marszałek Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak,wielkopolscy posłowie na Sejm RP – Bożena Szydłowska,Arkady Radosław Fiedler, Stanisław Kalemba, Marek Niedbała i Józef Racki oraz radni Sejmiku Województwa Wielkopolskiego – Maria Grabkowska i Waldemar Witkowski. W ramach uroczystości wręczono zasłużonym pracownikom Muzeum odznaczenia państwowe, resortowe i regionalne, w tym między innymi medale „Za długoletnią służbę”, brązowy medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”,odznaki honorowe „Za zasługi dla województwa wielkopolskiego”,odznaki honorowe „Zasłużony dla kultury polskiej”,odznaki honorowe „Zasłużony dla rolnictwa” oraz odznaki„Za opiekę nad zabytkami”. W dniu uroczystości jubileuszowych została udostępniona wystawa czasowa „Dziesięć wieków rolnictwa polskiego” oraz wszystkie ekspozycje stałe na folwarku.

Cały atrykuł w Magazynie FLASH  

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: adresu e-mail przez Cargill Poland Sp. z o.o., Oddział w Kiszkowie, ul. Rolna 2/4, 62-280 Kiszkowo o numerze identyfikacyjnym NIP: 525-23-93-332 w celu otrzymywania informacji marketingowych i reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na moją szczególną sytuację oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[Zamknij]
Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?