LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

V edycja Poultry Forum za nami

2015-11-25

W dniach 13-14 listopada b. r. odbyła się już piąta edycja Poultry Forum.
Wydarzenie miało miejsce w salach hotelu andel's Hotel w Łodzi, a w spotkaniu wzięło udział prawie 400 osób. Tematem przewodnim było zagadnienie FPD (Food Pad Dermatitis) jako podstawowy wyznacznik dobrostanu ptaków. Temat ten jest bardzo istotny dla hodowców drobiu, cieszy nas, że właśnie jemu została poświęcona cała edycja Forum.

W imieniu własnym oraz Partnera Konferencji Firmy Huvepharma dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie i oraz wspólnie spędzony czas.

Zapraszamy do fotorelacji z tego wydarzenia na naszym Profilu na Facebooku !

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: adresu e-mail przez Cargill Poland Sp. z o.o., Oddział w Kiszkowie, ul. Rolna 2/4, 62-280 Kiszkowo o numerze identyfikacyjnym NIP: 525-23-93-332 w celu otrzymywania informacji marketingowych i reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na moją szczególną sytuację oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[Zamknij]
Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?