Zamknij X
INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Bezpieczna droga z LNB - Podsumowanie

2016-09-01

Czy trzeba kogoś specjalnie przekonywać, że bezpieczeństwo dzieci to odpowiedzialność nas wszystkich? Oczywiście, że nie. Pomysł pracowników naszej Wytwórni na akcję promującą bezpieczeństwo wśród najmłodszych jest na to dowodem. W szeroko zakrojony plan działań edukacyjnych zaangażowani byli nasi Przedstawiciele Handlowi oraz Dystrybutorzy regionalni reprezentujący markę LNB. Wsparli nas również nauczyciele szkół, policjanci i strażacy.

Akcja miała na celu przypomnienie dzieciom, rodzicom i nauczycielom wciąż aktualny temat bezpieczeństwa dzieci w drodze do i ze szkoły czy podczas zabawy na świeżym powietrzu. Dbanie o bezpieczeństwo jest nieodłączną częścią filozofii firmy Cargill. Dotyczy to zarówno codziennych działań związanych z prowadzeniem biznesu, jak i naszych lokalnych społeczności, zwłaszcza, gdy chodzi o najmłodszych.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się naszą akcję. Cieszymy się z tak pozytywnego odbioru akcji, a przede wszystkim z postawy dzieci, które obiecały, że będą chodzić w kamizelkach. Wy także zadbajcie o bezpieczeństwo swoich dzieci już dziś!

Fotorelacja z akcji w Magazynie Flash .

Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?