LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Bezpieczna droga z LNB - Podsumowanie

2016-09-01

Czy trzeba kogoś specjalnie przekonywać, że bezpieczeństwo dzieci to odpowiedzialność nas wszystkich? Oczywiście, że nie. Pomysł pracowników naszej Wytwórni na akcję promującą bezpieczeństwo wśród najmłodszych jest na to dowodem. W szeroko zakrojony plan działań edukacyjnych zaangażowani byli nasi Przedstawiciele Handlowi oraz Dystrybutorzy regionalni reprezentujący markę LNB. Wsparli nas również nauczyciele szkół, policjanci i strażacy.

Akcja miała na celu przypomnienie dzieciom, rodzicom i nauczycielom wciąż aktualny temat bezpieczeństwa dzieci w drodze do i ze szkoły czy podczas zabawy na świeżym powietrzu. Dbanie o bezpieczeństwo jest nieodłączną częścią filozofii firmy Cargill. Dotyczy to zarówno codziennych działań związanych z prowadzeniem biznesu, jak i naszych lokalnych społeczności, zwłaszcza, gdy chodzi o najmłodszych.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się naszą akcję. Cieszymy się z tak pozytywnego odbioru akcji, a przede wszystkim z postawy dzieci, które obiecały, że będą chodzić w kamizelkach. Wy także zadbajcie o bezpieczeństwo swoich dzieci już dziś!

Fotorelacja z akcji w Magazynie Flash .

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: adresu e-mail przez Cargill Poland Sp. z o.o., Oddział w Kiszkowie, ul. Rolna 2/4, 62-280 Kiszkowo o numerze identyfikacyjnym NIP: 525-23-93-332 w celu otrzymywania informacji marketingowych i reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na moją szczególną sytuację oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[Zamknij]
Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?