Zamknij X
INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Jesteśmy EKO

2016-08-16

29 kwietnia br. odbyła się w Wytwórni Premiksów LNB zbiórka odpadów elektrycznych i elektronicznych. W ten sposób pracownicy zakładu przyłączyli się do obchodzonego 22 kwietnia Dnia Ziemi. Nasza akcja odbyła się tydzień później ze względów organizacyjnych. Partnerem akcji była firma First Recycling Sp. z o.o.

Każdy z pracowników, który przyniósł zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, otrzymał sadzonkę dębu, a w zamian za baterie można było otrzymać jabłka ekologiczne. Niektóre sprzęty były nawet jeszcze sprawne, jednak zalegały w piwnicach i schowkach, więc pracownicy chętnie skorzystali z możliwości pozbycia się ich, tym bardziej, że First Recycling zapewnił ich właściwą utylizację. Przyniesionych odpadów było całkiem sporo. Jeden z pracowników swój sprzęt przywiózł na przyczepie. Podsumowując zebraliśmy 20 kg baterii oraz ok 180 kg elektrozłomu. Kolejne akcje ekologiczne planowane są w przyszłości.

Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?