LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Jesteśmy EKO

2016-08-16

29 kwietnia br. odbyła się w Wytwórni Premiksów LNB zbiórka odpadów elektrycznych i elektronicznych. W ten sposób pracownicy zakładu przyłączyli się do obchodzonego 22 kwietnia Dnia Ziemi. Nasza akcja odbyła się tydzień później ze względów organizacyjnych. Partnerem akcji była firma First Recycling Sp. z o.o.

Każdy z pracowników, który przyniósł zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, otrzymał sadzonkę dębu, a w zamian za baterie można było otrzymać jabłka ekologiczne. Niektóre sprzęty były nawet jeszcze sprawne, jednak zalegały w piwnicach i schowkach, więc pracownicy chętnie skorzystali z możliwości pozbycia się ich, tym bardziej, że First Recycling zapewnił ich właściwą utylizację. Przyniesionych odpadów było całkiem sporo. Jeden z pracowników swój sprzęt przywiózł na przyczepie. Podsumowując zebraliśmy 20 kg baterii oraz ok 180 kg elektrozłomu. Kolejne akcje ekologiczne planowane są w przyszłości.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: adresu e-mail przez Cargill Poland Sp. z o.o., Oddział w Kiszkowie, ul. Rolna 2/4, 62-280 Kiszkowo o numerze identyfikacyjnym NIP: 525-23-93-332 w celu otrzymywania informacji marketingowych i reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na moją szczególną sytuację oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[Zamknij]
Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?