LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Kochasz? Zwolnij.

2016-08-19

"Kochasz? Zwolnij." to hasło przewodnie konkursu zorganizowanego przez firmę Cargill, dla dzieci pracowników zatrudnionych w organizacji, którego celem było popularyzowanie zasad bezpiecznej jazdy i kształtowanie zachowań i postaw pracowników oraz osób odwiedzających firmę na rzecz najważniejszej wartości firmy - bezpieczeństwa. Zadaniem dzieci było zaprojektowanie na przygotowanym wcześniej szablonie, plakatu promującego postawy zgodne z tą wartością.

Dzieci pracowników LNB z wielkim zaangażowaniem dołączyły do akcji, dając wyraz swojej troski o bezpieczeństwo rodziców, a także wysokiej świadomości na temat właściwych postaw i zachowań. „Przygotowane przez dzieci plakaty robią wrażenie i dają nam dorosłym ważny sygnał o tym, że kwestia bezpieczeństwa nie dotyczy tylko nas samych, ale odpowiadamy za siebie wzajemnie” – powiedział Henryk Kowalski, Dyrektor Wytwórni Premiksów LNB, członek Komisji Bezpieczeństwa i jury konkursowego. Komisja konkursowa wyłoniła 3 wyróżnione prace, co jednak było bardzo trudne, gdyż wszystkie przygotowane plakaty zasłużyły na wysokie oceny. To kolejna, obok „Bezpiecznej Drogi z LNB” akcja skupiona na popularyzowaniu bezpieczeństwa.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: adresu e-mail przez Cargill Poland Sp. z o.o., Oddział w Kiszkowie, ul. Rolna 2/4, 62-280 Kiszkowo o numerze identyfikacyjnym NIP: 525-23-93-332 w celu otrzymywania informacji marketingowych i reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na moją szczególną sytuację oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[Zamknij]
Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?