Zamknij X
INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Kochasz? Zwolnij.

2016-08-19

"Kochasz? Zwolnij." to hasło przewodnie konkursu zorganizowanego przez firmę Cargill, dla dzieci pracowników zatrudnionych w organizacji, którego celem było popularyzowanie zasad bezpiecznej jazdy i kształtowanie zachowań i postaw pracowników oraz osób odwiedzających firmę na rzecz najważniejszej wartości firmy - bezpieczeństwa. Zadaniem dzieci było zaprojektowanie na przygotowanym wcześniej szablonie, plakatu promującego postawy zgodne z tą wartością.

Dzieci pracowników LNB z wielkim zaangażowaniem dołączyły do akcji, dając wyraz swojej troski o bezpieczeństwo rodziców, a także wysokiej świadomości na temat właściwych postaw i zachowań. „Przygotowane przez dzieci plakaty robią wrażenie i dają nam dorosłym ważny sygnał o tym, że kwestia bezpieczeństwa nie dotyczy tylko nas samych, ale odpowiadamy za siebie wzajemnie” – powiedział Henryk Kowalski, Dyrektor Wytwórni Premiksów LNB, członek Komisji Bezpieczeństwa i jury konkursowego. Komisja konkursowa wyłoniła 3 wyróżnione prace, co jednak było bardzo trudne, gdyż wszystkie przygotowane plakaty zasłużyły na wysokie oceny. To kolejna, obok „Bezpiecznej Drogi z LNB” akcja skupiona na popularyzowaniu bezpieczeństwa.

Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?