Zamknij X
INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Pomagamy .... pomagać

2016-08-26

W czerwcu br. Wytwórnia Premiksów LNB wsparła działalność Fundacji Patria, która współpracuje z rodzinami zastępczymi i wielodzietnymi, prowadzi obozy edukacyjno-rehabilitacyjne dla rodzin z całej Polski, a w ciągu roku szkolnego prowadzi hipoterapię dla dzieci z niepełnosprawnością z okolic Kiszkowa.
Fundacja Patria powstała w 2004 roku. Od 2006 roku działa nad jeziorem Lednickim we wsi Imiołki i w Skrzetuszewie, kilkanaście km od Kiszkowa. Promuje aktywny tryb życia, profilaktykę zdrowotną, racjonalne żywienie – również w nurcie zapobiegania chorobom cywilizacyjnym.

W maju br. przekazaliśmy Fundacji środki na wykonanie napraw i wykończenie czworoboku do hipoterapii oraz wykonanie pokrycia dachowego altany. Ponadto pracownicy Wytwórni Premiksów LNB pomalowali i odświeżyli jedno z pomieszczeń używanych podczas turnusów rehabilitacyjnych, aby dzieci i młodzież mogły cieszyć się miłym otoczeniem w czasie codziennych zajęć na turnusach.

Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?