LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Pomagamy .... pomagać

2016-08-26

W czerwcu br. Wytwórnia Premiksów LNB wsparła działalność Fundacji Patria, która współpracuje z rodzinami zastępczymi i wielodzietnymi, prowadzi obozy edukacyjno-rehabilitacyjne dla rodzin z całej Polski, a w ciągu roku szkolnego prowadzi hipoterapię dla dzieci z niepełnosprawnością z okolic Kiszkowa.
Fundacja Patria powstała w 2004 roku. Od 2006 roku działa nad jeziorem Lednickim we wsi Imiołki i w Skrzetuszewie, kilkanaście km od Kiszkowa. Promuje aktywny tryb życia, profilaktykę zdrowotną, racjonalne żywienie – również w nurcie zapobiegania chorobom cywilizacyjnym.

W maju br. przekazaliśmy Fundacji środki na wykonanie napraw i wykończenie czworoboku do hipoterapii oraz wykonanie pokrycia dachowego altany. Ponadto pracownicy Wytwórni Premiksów LNB pomalowali i odświeżyli jedno z pomieszczeń używanych podczas turnusów rehabilitacyjnych, aby dzieci i młodzież mogły cieszyć się miłym otoczeniem w czasie codziennych zajęć na turnusach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: adresu e-mail przez Cargill Poland Sp. z o.o., Oddział w Kiszkowie, ul. Rolna 2/4, 62-280 Kiszkowo o numerze identyfikacyjnym NIP: 525-23-93-332 w celu otrzymywania informacji marketingowych i reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na moją szczególną sytuację oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[Zamknij]
Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?