LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Wspomnienia z podróży

2016-08-25

Podróże kształcą, a do tego są przyjemne. Nie ważne, krótkie, czy długie, ważne, że w dobrym towarzystwie i w określonym celu. Nie inaczej było podczas spotkań, jakie Przedstawiciele Handlowi zorganizowali dla klientów ze swoich regionów na przełomie zimy i wiosny. Celem spotkań, oprócz zapewnienia gościom różnorodnych i ciekawych atrakcji, było m. in. omówienie pozycji marki LNB w strukturach firmy Cargill, przedstawienie nowości w ofercie marki LNB czy omówienie różnych aspektów w żywieniu zwierząt.

Akademia Golfa
Binowo Park było miejscem spotkania przy golfie – pod okiem profesjonalnego trenera goście zostali wprowadzeni w świat golfa, ćwicząc dalsze uderzenia i trafianie do dołka. Podczas kolacji odbył się test z nowo zdobytych umiejętności, a także ze znajomości wiedzy o marce LNB.

Bezpieczna Jazda
Na profesjonalnym torze w Bednarach klienci mogli w naturalnych zimowych warunkach sprawdzić swoje umiejętności. Była to znakomita okazja do poznania i poćwiczenia różnych zachowań na drodze. Dużo uwagi poświęcono samemu przygotowaniu do jazdy (pozycja za kierownicą, znaczenie prawidłowo zapiętych pasów, zagłówków) oraz technice posługiwania się kierownicą (prawidłowy układ rąk, eliminowanie podstawowych błędów oraz przyzwyczajeń). Największe wrażenie na klientach zrobiły symulatory dachowania oraz zderzeń.

O pozostałych podróżach i spotkaniach przeczytajcie w Magazynie Flash .


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: adresu e-mail przez Cargill Poland Sp. z o.o., Oddział w Kiszkowie, ul. Rolna 2/4, 62-280 Kiszkowo o numerze identyfikacyjnym NIP: 525-23-93-332 w celu otrzymywania informacji marketingowych i reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na moją szczególną sytuację oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[Zamknij]
Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?