Zamknij X
INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Wspomnienia z podróży

2016-08-25

Podróże kształcą, a do tego są przyjemne. Nie ważne, krótkie, czy długie, ważne, że w dobrym towarzystwie i w określonym celu. Nie inaczej było podczas spotkań, jakie Przedstawiciele Handlowi zorganizowali dla klientów ze swoich regionów na przełomie zimy i wiosny. Celem spotkań, oprócz zapewnienia gościom różnorodnych i ciekawych atrakcji, było m. in. omówienie pozycji marki LNB w strukturach firmy Cargill, przedstawienie nowości w ofercie marki LNB czy omówienie różnych aspektów w żywieniu zwierząt.

Akademia Golfa
Binowo Park było miejscem spotkania przy golfie – pod okiem profesjonalnego trenera goście zostali wprowadzeni w świat golfa, ćwicząc dalsze uderzenia i trafianie do dołka. Podczas kolacji odbył się test z nowo zdobytych umiejętności, a także ze znajomości wiedzy o marce LNB.

Bezpieczna Jazda
Na profesjonalnym torze w Bednarach klienci mogli w naturalnych zimowych warunkach sprawdzić swoje umiejętności. Była to znakomita okazja do poznania i poćwiczenia różnych zachowań na drodze. Dużo uwagi poświęcono samemu przygotowaniu do jazdy (pozycja za kierownicą, znaczenie prawidłowo zapiętych pasów, zagłówków) oraz technice posługiwania się kierownicą (prawidłowy układ rąk, eliminowanie podstawowych błędów oraz przyzwyczajeń). Największe wrażenie na klientach zrobiły symulatory dachowania oraz zderzeń.

O pozostałych podróżach i spotkaniach przeczytajcie w Magazynie Flash .


Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?