Zamknij X
INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Z wizytą w LNB

2016-08-18

W lutym br. Wytwórnię Premiksów LNB odwiedziła grupa 24 hodowców z Podlaskiego Zrzeszenia Producentów Świń Agropodlasie.

Gospodarzem spotkania był Przedstawiciel Handlowy marki LNB, Mariusz Soszka, który przygotował agendę wizyty odpowiadającą oczekiwaniom Hodowców i zapewnił sprawny jej przebieg.
Goście zostali oprowadzeni po wytwórni, zobaczyli m. in. mieszalnię, część magazynową oraz dostawczą. Przejście przez wytwórnię było ważnym elementem wizyty, pokazującym Hodowcom najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa, w jakich odbywa się produkcja.

Następnie udali się do biurowca na część wykładową, podczas której poznali historię marki LNB, jej pozycję w firmie Cargill, a także wysłuchali prelekcji na temat sytuacji w produkcji świń w Europie centralnej, w tym w Polsce. W trakcie prezentacji jak i po niej trwała ożywiona dyskusja, która zaowocowała nowymi propozycjami w zakresie współpracy.
Sądząc po komentarzach, możemy uznać, że wizyta była udana, a goście wyjechali z niej zadowoleni. Cieszy nas to bardzo, bo to jest właśnie nasz cel.

Fotorelację zobaczcie w Magazynie Flash.

Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?