LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Z wizytą w LNB

2016-08-18

W lutym br. Wytwórnię Premiksów LNB odwiedziła grupa 24 hodowców z Podlaskiego Zrzeszenia Producentów Świń Agropodlasie.

Gospodarzem spotkania był Przedstawiciel Handlowy marki LNB, Mariusz Soszka, który przygotował agendę wizyty odpowiadającą oczekiwaniom Hodowców i zapewnił sprawny jej przebieg.
Goście zostali oprowadzeni po wytwórni, zobaczyli m. in. mieszalnię, część magazynową oraz dostawczą. Przejście przez wytwórnię było ważnym elementem wizyty, pokazującym Hodowcom najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa, w jakich odbywa się produkcja.

Następnie udali się do biurowca na część wykładową, podczas której poznali historię marki LNB, jej pozycję w firmie Cargill, a także wysłuchali prelekcji na temat sytuacji w produkcji świń w Europie centralnej, w tym w Polsce. W trakcie prezentacji jak i po niej trwała ożywiona dyskusja, która zaowocowała nowymi propozycjami w zakresie współpracy.
Sądząc po komentarzach, możemy uznać, że wizyta była udana, a goście wyjechali z niej zadowoleni. Cieszy nas to bardzo, bo to jest właśnie nasz cel.

Fotorelację zobaczcie w Magazynie Flash.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: adresu e-mail przez Cargill Poland Sp. z o.o., Oddział w Kiszkowie, ul. Rolna 2/4, 62-280 Kiszkowo o numerze identyfikacyjnym NIP: 525-23-93-332 w celu otrzymywania informacji marketingowych i reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na moją szczególną sytuację oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[Zamknij]
Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?