Zamknij X
INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Bezpieczna droga z LNB 2 edycja

2017-04-24

W marcu br. odbył się finał drugiej już edycji kampanii „Bezpieczna droga z LNB”, w ramach której do ponad 100 szkół wiejskich w całej Polsce trafiły odblaskowe kamizelki dla dzieci, wraz z materiałami edukacyjnymi na temat bezpieczeństwa na drogach.

Kampania wynika z potrzeby promowania bezpieczeństwa najmłodszych w obszarach wiejskich, gdzie wciąż w wielu miejscach brak jest chodników, a dzieci w drodze do szkoły czy na przystanek autobusowy muszą poruszać się poboczem drogi. Mając na sobie kamizelki odblaskowe, są bardziej bezpieczne, lepiej widoczne dla kierowców i bardziej świadome zagrożeń.

W akcję zaangażowani byli Przedstawiciele Handlowi i Dystrybutorzy marki LNB w Polsce. Razem wytypowali kolejne szkoły do akcji i zrealizowali ją wraz z siłami Policji, Straży Pożarnej czy ratowników drogowych, którzy prowadzili przy tej okazji zajęcia edukacyjne dla dzieci. Podobnie jak w ubiegłym roku, rozdanych zostało około 10.000 odblaskowych kamizelek i opasek na nadgarstek oraz broszurek edukacyjnych.

Zapraszamy do lektury artykułu w Magazynie Flash.

Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?