LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Bezpieczna droga z LNB 2 edycja

2017-04-24

W marcu br. odbył się finał drugiej już edycji kampanii „Bezpieczna droga z LNB”, w ramach której do ponad 100 szkół wiejskich w całej Polsce trafiły odblaskowe kamizelki dla dzieci, wraz z materiałami edukacyjnymi na temat bezpieczeństwa na drogach.

Kampania wynika z potrzeby promowania bezpieczeństwa najmłodszych w obszarach wiejskich, gdzie wciąż w wielu miejscach brak jest chodników, a dzieci w drodze do szkoły czy na przystanek autobusowy muszą poruszać się poboczem drogi. Mając na sobie kamizelki odblaskowe, są bardziej bezpieczne, lepiej widoczne dla kierowców i bardziej świadome zagrożeń.

W akcję zaangażowani byli Przedstawiciele Handlowi i Dystrybutorzy marki LNB w Polsce. Razem wytypowali kolejne szkoły do akcji i zrealizowali ją wraz z siłami Policji, Straży Pożarnej czy ratowników drogowych, którzy prowadzili przy tej okazji zajęcia edukacyjne dla dzieci. Podobnie jak w ubiegłym roku, rozdanych zostało około 10.000 odblaskowych kamizelek i opasek na nadgarstek oraz broszurek edukacyjnych.

Zapraszamy do lektury artykułu w Magazynie Flash.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: adresu e-mail przez Cargill Poland Sp. z o.o., Oddział w Kiszkowie, ul. Rolna 2/4, 62-280 Kiszkowo o numerze identyfikacyjnym NIP: 525-23-93-332 w celu otrzymywania informacji marketingowych i reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na moją szczególną sytuację oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[Zamknij]
Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?